dadkapo
12.10.08,10:41
Ahojte zas máme problémy s unicreditbank. Znovu niečo pomenili a nedá sa nám dostať do banky. Volali sme na technickú podporu a kázali, že si máme stiahnuť adobe media player lebo že ho treba kvôli pohyblivým obrázkom či čo... Tak sme ho stiahli ale ešte stále to neide. Neviete poradiť? Prehliadavač používame explorer.
TOKY
12.10.08,08:48
Tak toto by zaujímalo aj mňa. Odkedy zmenili internetbanking neviem to vôbec používať. Tiež používame explorer.
Bastian
12.10.08,08:50
Ahojte zas máme problémy s unicreditbank. Znovu niečo pomenili a nedá sa nám dostať do banky. Volali sme na technickú podporu a kázali, že si máme stiahnuť adobe media player lebo že ho treba kvôli pohyblivým obrázkom či čo... Tak sme ho stiahli ale ešte stále to neide. Neviete poradiť? Prehliadavač používame explorer.
Veľmi sa v tom nevyznám, ale je možné, že by si mala cez Nástroje > Možnosti internetu > Upresniť > Multimédia zmeniť nastavenia.
Bastian
12.10.08,08:55
Nastavenie Internet Explorera


Pre bezproblémové používanie Internetbankingu si skontrolujte nastavenia vášho počítača.
  • verzia prehliadača Microsoft Internet Explorer min. 6.0
  • povolené šifrovanie SSL 128 bit,
  • povolené prijímania Cookies pre stránku ib.slsp.sk,
    povolenú komunikáciu cez port 443 pre ib.slsp.sk.Povolenie šifrovania SSL:
  • Help/Pomocník - About Internet Explorer/Čo je Internet Explorer - pod informáciami o verzii sa nachádza údaj o zložitosti šifrovania, ktory by mal byť min. 128 bitov.
    Povolenie šifrovacieho protokolu SSL si môžete nastaviť v IE Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Advanced/Spresnenie - Security/Zabezpečenie - je potrebne povoliť SSL 2.0 a 3.0.Povolenie prijímania Cookies

    Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Ochrana osobných údajov - tlačidlo Lokality a do okna Ochrana osobných údajov - akcie pre lokalitu zadať adresa webovej lokality https://ib.slsp.sk (https://ib.slsp.sk/) a potvrdiť tlačidlom Povoliť.Povolene spracovanie JavaScript-u

    Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Zabezpečenie - zóna Internet - Vlastná úroveň - Skriptovanie - potrebné Povoliť Aktívne skriptovaniePre správne fungovanie Internetbankingu je nevyhnutné skontrolovať, či v rámci internetového prehliadača nie je nainštalovaný aj nejaký modul (tzv. AddOn alebo plugin), ktorý by, aj napriek správnym nastaveniam internetového prehliadača, mohol blokovať napríklad prijímanie Cookies, vykonávanie Javascript, a pod. (napr. nesprávne nastavený Google Toolbar,...). Taktiež môže správnu funkciu Internetbankingu ovplyvňovať nastavenie osobného firewallu (programu, chrániaceho PC pred nežiadúcou komunikáciou z Internetu), ktorý tiež môže blokovať vyššie uvedené vlastnosti (komunikácia protokolom SSL,....).
    http://www.slsp.sk/ActiveWeb/Page/sk/ib_nastavenie_internet_explorer/nastavenie_internet_explorera.html
  • Monika Kováčová
    12.10.08,09:05
    mozilla vyriešila všetky moje problémy s IT
    dadkapo
    12.10.08,10:33
    Bastian ďakujem keď pôjdem do firmy tak to skúsim tam ponastavovať... a uvidím že čo...
    Ermon - mozilla nepomáha lebo jediný prehliadač, ktorý na tú blbú banku funguje je explorer
    bepo
    12.10.08,10:46
    A čo vám nejde? Ja som sa so Safari dostal, síce len do Dema lebo nie som klient ale ide to.
    dadkapo
    12.10.08,12:52
    Keď vojdem do e-bank tak mi tam vyskočia prihlasovacie údaje tie tam napíšem a keď to potvrdím tak pracuje pracuje asi 3 minúty a vyhodí ma, že stránka sa nedá zobraziť. A kvôli tomu nám kázali stiahnuť ten player a aj tak nechápem čo má s tým player spoločné...