dafnet
12.10.08,12:13
takze mam taky napad s otvorenim nocneho disko klubu u nas v meste.
sice tu nejaka konkurencia je, ale podla mna dost slaba a treba zaplnit tuto dieru na trhu. ludia sa radi bavia a treba to vyuzit.

islo by o nocny disko klub,hranie djov a kapiel atd. zabava pre par sto ludi.
priestory sa najdu u nas asi tazko teraz, pretoze chcem vacsiu halu. alebo treba postavit novu halu:D

treba prachy na zvukove a svetelne vybavenie, vseobecne vybavenie, bar atd...

kto by to chcel risknut??:D :)
ma tu niekto skusenosti v tejto obalsti podnikania? (bary , restauracie atd..)

vdaka
Zoltán Kovács
12.10.08,18:51
A máš aspoň nejaký rozpočet, ktorý by si mohol prípadnému záujemcovi ukázať?
dafnet
13.10.08,16:07
rozpocet nemam zatial ziadny..akurat uz viem ze svetla by stali okolo 250-350 tisic a audio vybava tiez tak nejako asi.
jo a este ma napadlo toto.. dalo by sa ziskat a pouzit peniaze z mikrouveru na taketo podnikanie?
Rich1
13.10.08,16:09
absolútne nereálne...
kabul
21.10.08,19:41
Heh dobre na pobavenie. Ten svetelný park a audio to je pre nejakú skolskú dizu. Ak chces konkurovať tak len na svetla a audio pojdeš do melonov a to nehovorím o vybavení priestorov prenájme, navstevnosti, neuspechu proste aby si z toho nakoniec nemal depku.

Good Luck
marikabic
24.10.08,10:55
rozpocet nemam zatial ziadny..akurat uz viem ze svetla by stali okolo 250-350 tisic a audio vybava tiez tak nejako asi.
jo a este ma napadlo toto.. dalo by sa ziskat a pouzit peniaze z mikrouveru na taketo podnikanie?

Podľa mňa dalo "by sa získať peniaze z mikroúveru" ak splníš tieto podmienky:
- musíš mať premyslené KDE - predbežne dohodnuté priestory, prenájom
- ČO tam bude (zariadenie ...) t.j. čo musíš kúpiť, prestavať - finančný rozpočet
- za poskytnutie mikroúveru sa dáva záruka minimálne vo výške poskytnutej sumy t.j. máš čo založiť resp. čím ručiť?
Altruistka11
24.10.08,11:16
K danej teme by som chcela povedat len tolko, ze konkretne v mojom meste uz bolo otvorenych niekolko disco barov a kazdy mal obrovsky uspech - cely rok. Potom sa stal okukany a nezaujimavy. Jednemu z nich nepomohol ani spievajuci Nemec z reality show. Druhy zmenil svoju cinnost na verejny dom.
Gabi03
24.10.08,11:19
mimotemy Takže ty nemáš ani kapitál, ani skúsenosti. :rolleyes: :--- Zaujímavé. A čas máš? :D
supotko
21.12.08,00:07
Dafnet, zda sa ze nemas k dispozicii vobec nic, dokonca ani ziadne skusenosti. Treba k tomu navyse zapocitat 100% fakt vypalnictva. Tyka sa to vela druhov podnikania, ale najohrozeniejsie su prave taketo podniky.
Alex_M
21.12.08,06:40
Na margo toho vypalnictva. Bud budes platit vypalnikom alebo kvalitnu ochranku (podotykam kvalitnu, kedze vieme ako vyzeraju niektore security). Ale kazdopadne ta to bude stat cca rovnaky obnos.
16lukasko
26.12.08,10:06
odporúčam s týmkeĎ už tak začať v lete.. vtedy budeš mať najvačšie zisky.. a nekupuj to všetko... odporúčam finančným lízingom riešiť... s.r.o. to istíí:D
tohirjohn
26.12.08,16:14
aku mas hotovost ty sam???
kofy
26.12.08,21:49
ja si vobec nechcem rypnut do autora, ktory zalozil tuto temu, navyse ho trochu chapem... podla mna veci ako podnik, restika, bar, potraviny, autoservis, bufet a vela inych vobec nie su NAPADMI... pravda je, ze vacsinou to nepotrebuje napad. Potrebuje vediet, ako presne to urobit, aby sa to minimalne nedodrbkalo - know-how, vediet mat cuch na ludi/zamestnancov, marketingovo schopny, user-friendly - proste mat koncept, ktory budujete. A je skutocne este vela oblasti, kde zdaleke netreba napad... co myslite? Veci sa daju seljako... napr. Vodafone v CR na to ide jasne - jde to i jinak ;-) Caute
Alex_M
27.12.08,15:27
praveze v obcerstveni a v sluzbach tohto typu je uz tak obrovska konkurencia ze bez kreativity a malickosti ktore ta stavaju na spicu to nejde. Bufet si otvori kazdy ale cim si zabezpecis klientelu? Ak si myslis ze to je len dobrou lokaciou alebo velkou reklamou tak to pochybujem. Ale suhlasim ze autor tu absolutne ziaden napad neponukol.
Alex_M
27.12.08,15:35
a inak co sa tyka autora.neviem ci sem vobec este chodi
kofy
30.12.08,20:49
ehm... ja som pisal, ze nie je potrebny napad, nie napady, nie ze nie je potrebna kreativita a zameranie na detaily. Napadom rozumejme podnikatelsky zamer (podnikatelsky napad, tak ako sa vola aj tato sekcia). Ze ak sa vie, ako sa to ma spravit (teda aj kreativne, inovativne, zameranie na detaily atd.), tak je relativne jedno, v com clovek biznisuje. Klientelu moze prisniest aj ta poloha a reklama, to nehovor, ze nie, teda za predpokladu, ze maju aspon primerne jedlo a hygienu... si radcsej zajdem castokrat niekam, kde to je blizsie alebo pristupnejsie a mozno aj drahsie, rovnako kvalitne a mozno aj o nieco horsie. Nemyslim, ze u nas je v tomto nejaka brutal konkurencia, to sa moze povedat o USA alebo Anglicku a pod. Byval som v Petrzke a poriadne som nevedel, kam sa ist najest... teda dalo sa, ale jednoznacne som citil velku dieru na trhu v tejto oblasti. Teraz byvam v Rovinke a tu ledva jedna restika a bufet... a ak je toho aj niekde vela, kvalita (know-how) sa moc casto nevidi. Priznavam sak, ze ten prispevok mohol vyzniet aj inak, nez tu teraz pisem. Caues
Alex_M
31.12.08,11:31
Ja osobne byvam v Piestanoch a tuna v regionalnych novinach je popisanych niekolko stran menu ponukami za akciove ceny. Len v okoli 500m od mojho bytu su 4 restauracie a 1 fastfood
Katie5
07.01.09,19:05
Dafnet, ides na to STRASNE amatersky. Bohuzial poradit ti teda naozaj neviem, ale bez kapitalu to pojde asi tazsie. A okrem toho, vies kolko mladych ludi ma take iste plany ako ty??? Skus sa venovat na to, na co mas. Ked som bola mladsia, tiez som mala v plane mat vlastnu restiku, ale bohuzial, (alebo nastastie?) velmi sa snazim o to, venovat sa bufetu, alebo malej kaviarni, alebo nieco pod. Uz mam rocnu prax, a spolu s tym aj financii pribuda.
Tak teda drzim palce!
dafnet
22.01.09,17:30
no pravda, autor sem uz moc nechodi...ale diky za odpovede vsetkym.caute
arizona
22.01.09,17:54
Mňa zaujalo (pobavilo) to, že chceš postaviť väčšiu halu pre "niekoľko sto" ľudí...Máš "zrátané" koľkokrát do roka by si ju dokázal niekoľko sto ľuďmi naplniť ?
Čo tak skúsiť si to na niečom menšom ?:)
warrior
26.03.09,18:41
no, tak to teda budeš mať ťažké....drž sa