Tina855
12.10.08,17:46
Ahojte! prosím Vás nemáte niekto náhodou nejaký vzor na zmluvu medzi živnostníkom a PO na stavebné práce? živnostník bude s. r. o. vystavovať mesačne faktúru za vykonanú prácu, zmluva bude uzavretá na neurčito.

Ďakujem. prosííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííím!
gogina
12.10.08,15:54
Ahojte! prosím Vás nemáte niekto náhodou nejaký vzor na zmluvu medzi živnostníkom a PO na stavebné práce? živnostník bude s. r. o. vystavovať mesačne faktúru za vykonanú prácu, zmluva bude uzavretá na neurčito.

Ďakujem. prosííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííím!
mám, dajte mejla a pošlem. Táto zmluva je stanovená na hod. sadzbu x počet hodín. Ale všetky náležitosti zmluvy má. Mám klienta, ktorý túto zmluvu používa často.
derkovazuzka
12.10.08,15:56
ked chces poslem ti aj ja...mám ich viac
Tina855
12.10.08,15:58
jéééééééj ste zlatí! hlinkova@abix.sk

a ešte sa chcem informovať, či náhodou neviete, keď chceme zamestnať cudzinca z EÚ - Holanďan, musí mať pridelené slovenské rodné číslo? čítala som to tu na porade, že o to musí požiadať v Banskej Bystrici. Je to tak?

Ďakujem.
derkovazuzka
12.10.08,16:03
už som ti to poslala...sú 3 ale najlepšia je ževraj príkazná zmluva
Tina855
12.10.08,16:09
Áno ďakujem, práve ich študuje. Pekný večer. :)
Tina855
12.10.08,16:39
Ak môžte pošlite i Vy hlinkova@abix.sk Ďakujem
Marína
12.10.08,16:57
jéééééééj ste zlatí! hlinkova@abix.sk

a ešte sa chcem informovať, či náhodou neviete, keď chceme zamestnať cudzinca z EÚ - Holanďan, musí mať pridelené slovenské rodné číslo? čítala som to tu na porade, že o to musí požiadať v Banskej Bystrici. Je to tak?

Ďakujem.
Čítaj tu http://www.porada.sk/t33987-cudzinec-ako-zamestnanec.html
ekopo
12.10.08,17:09
mám, dajte mejla a pošlem. Táto zmluva je stanovená na hod. sadzbu x počet hodín. Ale všetky náležitosti zmluvy má. Mám klienta, ktorý túto zmluvu používa často.


ked chces poslem ti aj ja...mám ich viac
A žeby sa zmluvy pricapili ako príloha aj pre ostatných, ktorí by to možno tiež potrebovali?
gogina
13.10.08,03:44
A žeby sa zmluvy pricapili ako príloha aj pre ostatných, ktorí by to možno tiež potrebovali?
pricapnem lenže ako? poradíte mi? ešte som to nikdy nepricapla.
derkovazuzka
13.10.08,04:56
tie zmluvy som pridala k dokumentom, sú 3, mandátna, rámcová a príkazná zmluva...2 sú v obchodných tlačivách a jedna je v rôznych...dúfam že vám nejako pomôžu....
Marína
13.10.08,06:45
pricapnem lenže ako? poradíte mi? ešte som to nikdy nepricapla.
Klikneš na odpovedať, ako keď chceš pridať nový príspevok. Posunieš sa nižšie(pod telo správy) a klikneš na Prílohy(pridať/odobrať). Klikneš na procházet, v svojom PC nájdeš súbor, ktorý chceš priložiť a 2x na neho klikneš. Klikneš na stiahnuť. Keď ti ten súbor "prilepí", zavieš okno. Do tela správy niečo napíš, napr. prikladám súbor, inak ti nový príspevok nepovolí odoslať. Klikneš na poslať odpoveď a je to.
gogina
13.10.08,07:25
Ďakujem za pomoc, už to snáď viem a posielam zmluvu
gogina
13.10.08,07:25
Hurááááá podarilo sa, vďaka MARíNA