lucus17
12.10.08,21:08
Dobry den...potrebovala by som poradit...ked sa chcem pripojit na internet neotvori mi stranku...ani na Internet Explorer a ani Mozilla Firefox...da sa mi ale prihlasit na ICQ cize nemoze byt problem v spojeni...vedeli by ste mi poradit???dakujem
Pidgey
12.10.08,19:42
no, nepises ako a kde sa pripajas. Takto to vyzera ze je blokovany port 80 (ak si dobre pamatam...) co je port na spojenie na internet. ak sa pripajas v praci,alebo cez nejaky cudzi net tak je to mozno zamerne bloknute. Ak ti to nejde doma, hmmm, chcelo by to skontrolovat nastavenie IE (nastavenie pripojenia LAN v moznostiach internetu). Skus prip napisat viac o tom tvojom pripojeni
arizona
12.10.08,19:42
Dobry den...potrebovala by som poradit...ked sa chcem pripojit na internet neotvori mi stranku...ani na Internet Explorer a ani Mozilla Firefox...da sa mi ale prihlasit na ICQ cize nemoze byt problem v spojeni...vedeli by ste mi poradit???dakujem
Ja mám občas v súbore odfajknuté "pracovať v offline" , ale skype a ICQ funguje aj tak. Ale pripojiť sa na IE nemôžem.Skype veselo vyzváňa, aj ked si myslím, že nie som pripojená:eek:
lucus17
12.10.08,19:53
no pripajam sa tak ze sestra ma v compe datovu kartu a sme prepojene cez kabel...ale dnes poobede mi to islo...a neskor uz nie...
Fero11
13.10.08,03:16
Mne tiez obcas volaju klienti a povedia my, nefunguje my Net, preco ?? Proste nejde my otvorit stranku. Tak mu poviem, skus inu a on povie aaa uz to funguje. Tak skus ine stranky, skus na tu stranku co ti nefunguje ping, alebo este lepsie tracert. A sestre NET ide a tebe nie ? alebo nejde ani sestre ?
lucus17
13.10.08,13:56
sestre isiel...ale uz aj mne ide...neviem v com mohla byt teda chyba...
Fero11
13.10.08,17:01
No tak mi to uz vobec nemozeme vediet, ked raz ide inokedy nejde ... ;)