dolfort
12.10.08,21:18
Mám problém s programom Copernic DesktopSearch.
Keď je PC v stave idle, Copernic indexuje obsah súborov. Cca po 10ich min. (stále v stave idle) nafasujem BSOD so zvyčajnými haluzami a textom


PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
*** STOP: 0x00000050 (0x80D58318, 0x00000000, 0x804E8C7B, 0x00000000)

Na nete som stále nenašiel riešenie tohto problému.
Ak Copernica odinštalujem, resp. vypnem v TaskManageri, tak nemám problém.
Zaujímavé je, že na nejaký čas som ho prestal používať, teraz vyšla nová verzia (3.0), ktorú som nainštaloval a prvé tri dni to bežalo stabilne, zrejme až do stavu kedy si Copernic nenaindexoval celý komp a následne to zase začalo dávať BSOD.
Skúšal som už opraviť registre cez RegistryMechanic, bez výsledku. V autorunoch mám vypnuté všetky somariny čo nepotrebujem aby bežali na pozadí.
Temp files, cookies atď. mažem každý týždeň, taktiež priebežné kontroly na spyware (SpyBot + Lavasoft), NOD32 na pozadí a aspoň 1x mesačne komplet kontrola kompu.
Rozumiem tomu iba toľko že Copernic má nejaký problém s iným nainštalovaným softom a win sa pokúša v registroch v jeden moment pristupovať do rovnakej knižnice. Ak sa nemýlim...
Do prílohy vkladám printscreen BSOD a report z HijackThis. Snáď a nájde niekto kto tomu rozumie a dokáže poradiť - vopred vďaka za radu.