dara
11.05.05,12:48
Vykonávam vizáž tváre, styling oblečenia a účesov - vlasový dizajn.
(Spoločenské akcie, svadby, módne prehliadky, poradenstvo a podobne).
V prípade záujmu ma kontaktujte formou súkromnej správy.
Pracujem na vysokej úrovni.
urs
11.05.05,11:01
Čo k tomu dodať? Snáď len . . . spravíš účes ktorý nevyžaduje rannú úpravu . . . ?
pyton
11.05.05,11:09
dara, ty si aj účtovník aj štylista :eek: ?

Napíš viac, nech nás nalákaš.:D Napr., či robíš aj strihy vlasov, melíry - aké /to si vyučená kaderníčka?/, či dokážeš urobiť účes ako má Nora a pod.:D
dara
11.05.05,11:15
Taký účes Vám vyrobí len Alex, ktorý ju styluje:).
Zita5
11.05.05,11:17
Dara je asi šikulka :cool: "dva v jednom "
accad
11.05.05,11:17
Mňa zaujíma, či to robíš niekde na placi alebo len u klienta.
Alex je ten čo sa venuje aj floristike?
blcha
11.05.05,13:04
A ešte napíš, či si z Košíc alebo Malaciek. Aby sme sa my z BB netešili vopred.
pyton
11.05.05,13:28
blcha, však po ňu pošleš lietadlo ako Beckhamová, čo ty si vari horšia:D?
Heleč
11.05.05,14:08
Dara tak odkial si?
blcha
12.05.05,05:45
Práveže lietadlo som požičala synovi, aby si mohol odskočiť na hokej a to druhé nemá pekné sedačky, to veľmi nerada používam. Nechcela by som pani vizážistku uraziť!
Neviem ako vy, ale ja mám niekedy také dni, že jediný kto vidí môj ksicht je monitor.
Samozrejme, že všetky účtovníčky (aj účtovníci) by mali byť krásne a pôvabné, avšak nie viac ako pracovníčky daňových úradov - to aby neprovokovali. Niektoré by sme potrebovali pred kontrolou aj trošku oškarediť !!! Ja to robím tak, že sa postavím k výfuku toho svojho lietadla.
pyton
12.05.05,05:59
.....:D :D :D .....
jamajka
12.05.05,08:09
Blcha má pravdu, v prípade daňovej kontroly nesmieš byť krajšia ako kontrolórka, čo v niektorých prípadoch dá riadne zabrať. Naposledy prišla pani, čo sa nám takmer nevmestila cez dvere do kanclu. A šéf to zaklincoval keď sa jej po dvoch dňoch spýtal, či stihne prevziať zápis z kontroly, kým pôjde na materskú http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif... no nezabili by ste ho?
Katarína STR
12.05.05,08:37
dara je z okolia Žiliny
blcha
12.05.05,13:20
A Dara sa nám už neozve? Chcete toho toľko vedieť!!!! Má svoje auto? Má svoj salón? Má svoju účtovníčku?
Zita5
13.05.05,08:36
... a vie Dara že na Porade sa takýmto spôsobom nerobí inzercia svojich služieb?

Mám z týchto príspevkov zmiešané pocity . Já by som ju za to nedcudzovala .
dara
13.05.05,09:24
... a vie Dara že na Porade sa takýmto spôsobom nerobí inzercia svojich služieb?Odporúčam Ti v časti podnikanie prečítať príspevky, potom zistíš, že nie som jediná, ktorá dala inzerát na porade. A nájde sa tam od predaja elektroniky, po inzerát na prácu či spracovanie účtovníctva.... Ale druhý krát sa skôr uistím, kým pridám príspevok či tým niekoho nenaštvem!!!
rosemary
13.05.05,11:23
Neboj Dara, nikoho si nenaštvala, myslím si, že aj nám dobre padne vedieť, že v meste, ktoré si ešte neprezradila sa môžme u teba zastaviť a bude z nás nový človek. Určite si to myslela dobre. Tvoj príspevok mal byť asi takto: Milí poraďáci, rada Vás všetkých privítam tam a tam . Nech sa Ti darí, ak niekedy zavítam do...Katka povedala že do Žiliny, určite sa zastavím