silviamb
13.10.08,12:38
Prajem pekny den :),

chcem poprosit o pomoc s odpovedou na otazku - moze mat statny zamestnanec (policajt), ktory nemoze mat vedlajsi prijem, mimoriadny prijem?
Ide o uzatvorenie kupno-predajnej zmluvy na nakup second-handoveho oblecenia do vysky 25.650,- Sk za rok (cize "normalny" clovek by z toho podla paragrafu 8 ZDP nemusel platit dan z prijmu, ani to nijako priznavat DU).
Dakujem za odpoved.
silviamb
14.10.08,11:28
Prosim, prosim, pomozte...
silviamb
23.10.08,15:18
posuvam a prosim o pomoc...
silviamb
14.03.09,21:06
...opat je to aktualne, takze zase sa pripominam a dakujem...
sign
21.03.12,12:21
Ahoj,

Tvoju spravu som nasiel az ked som sam hladal odpoved, takze asi uz bude neaktualna. Cinnost upravuje zakon 73/1998, § 48, ods. 6-7. Akekolvek prijmy (ci uz prilezitostne alebo nie) su limitovane vymenovanim cinnosti v ods. 7. Z toho (aspon mne) vyplyva, ze pokial by vykonaval prilezitostne lektorsku cinnost, tak je to OK. Z interneho zdroja mam, ze "keby chcel predat prebytky zo svojej zahradky, tak bez specialneho povolenia nemoze". Predpokladam preto, ze by s nakupom/predajom textilu mohol byt problem....