ludka09
13.10.08,21:10
ahojte,viete mi prosim pomoct? mam problem s ekonomkou a
neviem si poradit.Dnes som od nej dostala doklady naspat a musim si dph urobit sama co nieje problem, ale bojim sa ze nezvladnem tento mesiac co sa tyka prehladov a inych povinnosti voci dan.uradu a poistovnam,pretoze neovladam terminy a kedy co treba posielat a komu.Okrem vykazov na poistovne to ovladam a tie som uz aj poslala.Ale co dalsie to neviem.Viete mi poradit?
Jana1303
13.10.08,19:18
skús pozrieť : www.szco.sk
Iši
13.10.08,19:26
Do 25.dňa musíš poslať výkaz o DPH, v tom istom termíne aj DPH zaplatiť. Do 30.dňa je potrebné poslať na DÚ "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň z vyplatených príjmov zo závislej činnosti a o daňovom bonuse za uplynulý kalendárny štvrťrok podľa zákona č.595 Z.z. o dani z príjmov"
ludka09
13.10.08,19:43
dakujem velmi pekne to som chcela vediet.Ked budete na vychode pozyvam na kavu.
cloe
13.10.08,20:05
Ak ste mali v predchádzajúcom štvrťroku aj dodanie do iného členského štátu nezabudnite aj na Súhrnný výkaz DPH. Predkladá sa v tom istom termíne ako DP DPH.
Melnick
13.10.08,20:38
Do 25.dňa musíš poslať výkaz o DPH, v tom istom termíne aj DPH zaplatiť. Do 30.dňa je potrebné poslať na DÚ "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň z vyplatených príjmov zo závislej činnosti a o daňovom bonuse za uplynulý kalendárny štvrťrok podľa zákona č.595 Z.z. o dani z príjmov"

Iba opravujem.
Nové znenie : do konca mesiaca, nasledujúceho po uplynutí .....