Pacino
13.10.08,21:15
Ahojte poraďáci...Som veľmi rád že som objavil túto stránku. V mojom živote aspoň troška radosti:).
Mám taký problém....mám síce zamestnanie ale moj lekar sa rozčuľuje nad mojim zdravotným stavom kvôli nočným smenám. Veľmi rád by ma poslal na polovičný invalidný dôchodok, nakoľko mám mám rodinu a zobratý úver, sa toho bojím opustiť túto prácu aj na úkor zdravia. Rozmýšľam sa venovať podnikaniu v remesle v ktorom som vyučený. Ale ako na to s tým invalidným, sú tam nejake uľavy, proste by som bol rád keby ste mi poradili či je tam viac plusov alebo mínusov. Nechcem ísť do niečoho na čo nie som pripravený aj keď podľa toho čo tu čítam sa budem musieť riadne obrniť proti stresu.Nakoľko to neplánujem nejako rýchlo,rád by som začal ak teda začnem (ak teda začnem)v budúcom roku. Prosím Vás aby ste ma nasmerovali.......
Vopred úprimná vďaka!!!
Melnick
13.10.08,19:44
Pacino
13.10.08,19:47
hmmmm...som rozmyšľal nad tou skratkou ale nebol som si istý:)
Melnick
13.10.08,20:31
Je tu strašne veľa tém rozoberajúcich Tvoj problém. Ak budeš chcieť konkrétnu odpoveď , napíš presné zadanie otázky. Myslím, že podnikanie v Tvojom prípade by nemal byť problém - veď budeš robiť to ,čo ovládaš.:)
A tu naozaj dostaneš veľa rád.
Pacino
03.11.08,20:12
zdravim po dlhsej dobe ....tak som zistil ze nebudem na polovicnom ale na celom invalidnom.....je to blbe ale chut do zivota mi nechyba...;)
otázka znie...samozrejme ako invalid som vylučeny o dotaciu z ÚP....kde sa mozem obratit o nejaku dotáciu?
Melnick
03.11.08,20:36
PacinoRe: Podnikanie s polovičným invalidným dôchodkom
zdravim po dlhsej dobe ....tak som zistil ze nebudem na polovicnom ale na celom invalidnom.....je to blbe ale chut do zivota mi nechyba...;)
otázka znie...samozrejme ako invalid som vylučeny o dotaciu z ÚP....kde sa mozem obratit o nejaku dotáciu?

A vôbec to nie je blbé, ale obdivuhodné. ;) Drž sa!!!:) Aj keď nie som poslom dobrej správy, predsa sa asi niečo v týchto vodách bude diať. Mám na mysli otvorený list premiérovi RF / to nie je Rezervný Fond :D /


http://www.sme.sk/c/3911447/Invalidi-vladu-vinia-ze-ich-ignoruje.html
Pacino
04.03.09,12:23