dau
14.10.08,10:03
Ahojte poradaci, prosim poradte mi s mojim problemom. Zivotna poistka mi predcasne zanikla v januari 2006. Nakolko som rozhodnutie poistovne o jej zaniku neakceptovala, platila som im aj nadalej poistne. V aprili tohoto roku sud rozhodol, resp. potvrdil rozhodnutie poistovne, ze poistka zanikla v jan. 2006, co respektujem (sudili sme sa ohladom niecoho ineho). Nakolko mi vznikol preplatok a poistka ma i svoju odkupnu hodnotu, poziadala som oficialnym listom poistovnu o vratenie tychto fin. prostriedkov. Po 7 tyzdnoch cakania som nedostala ziadne vyjadrenie, tak som sa telefonicky informovala, co je s mojimi peniazmi. Pracovnicka poistovne ma uistila, ze list sa dostal do spravnych ruk a riesi sa. Cakala som dalsie 2 tyzdne na odpoved, no marne. Napisala som teda dalsiu vyzvu k uhrade dlznych penazi, pretoze mam to, ze disponuju s peniazmi, na ktore uz stratili po zaniku poistky narok a teda mam pravo na ich okamzite vratenie. Ubehol dalsi tyzden a nic. Co mam dalej robit? Sudit sa nechcem, jeden sud som s nimi uz prehrala, nemam uz na to nervy ani peniaze. Naviac som v 6 mesiaci tehotenstva a stres mi teda neprospeje. Dakujem velmi pekne za vase nazory.
hanelie
14.10.08,08:25
zájsť osobne do poisťovne a zistiť prečo viazne odoslanie peňazí na váš účet / telefonicky sa tieto veci neriešia práve najvhodnejšie /:)
hlavne sa nestresujte - všetko dopadne vo váš prospech :)
dau
15.10.08,08:29
Dakujem pekne za povzbudenie:) Je tu este niekto, kto sa vyjadri?