Zaira
12.05.05,09:48
Dobrý deň Vám všetkym, moja otazka sa Vám asi väčšine bude zdat smiešna ale potrebujem sa uistiť :


takže na tom tlačive Registračny list.FO pri dohodaroch ktori pracovali na dohodu už predtym mam tam zaškrtnúť tu kolonku že zamestnanec?
alebo stači ak bude v pravom hornom rohu napísane DVP ?

Viem že tento registračný list nie je nejak prispôsobený na dohodárov tak preto neviem či tam mam zaškrtnúť tam hore okrem prihlašky aj tu kolonku zamestnanec.

Viem, že je to strašne banalna otázka pre Vás, ale potrebujem sa vážne uistiť, aby som to mohla poslať.

Ďakujem vopred všetkým za Vaše odpovede. A nehnevajte sa prosim, že Vás otravujem s takymito malichernosťami.

Pekný deň :-)
Jura
12.05.05,07:54
Ja si označím DoVP a škrtám "zamestnanec" a v SP mi to zoberú.
AdkaJ
12.05.05,07:56
Dohodára neoznačuj ako zamestnanca, ale do pravého horného rohu napíš Dohoda o vykoanní práce. Majú vydať nové tlačivá, kde už bude DVP zahrnutá, ale zatiaľ o tom nie je ani chýru. Dávaj si pozor - ak máš dohodárov, ktorí sú u Teba aj v prac. pomere - aby ich sociálka (po ukončení dohody) odhlásila len z dohody a nie z PP. Pekný deň.
Zaira
12.05.05,08:11
Ďakujem Vám obom za odpoveď, uvítam aj ďalšie, ale asi to vyzera tak že preistotu tu kolonku zamestnanec nezaškrtnem. Veru sa mi to nezdá že by to malo byť označene. V pravom hornom rohu mam napísané že je to DVP takže to by asi malo stačiť. Ak nie porazí ma....

Už som zo všetkého zmatena :-)
AdkaJ
12.05.05,08:19
Dohodár nie je zamestnanec, tak by si to podľa mňa nemala zaškrtávať. Ja osobne ich nezaškrtávam, a ešte sa mi nestalo, že by bol problém. Ale, sto pobočiel SP - sto chutí.

Ahoj.
Magma
12.05.05,08:32
A ja zaškrtnem zamestnanec a vpravo hore napíšem Dohoda a tiež mi v SP na to nič nepovedali. Tak a teraz si z toho vyberte....
nikulik
12.05.05,08:48
ked som prvy krat isla s Reg. listom FO na socialku prihlasit dohodara, nevyplnila som nic a tam som sa jej opytala, povedala mi, ze sa tam nic nezaskrtava, len sa hore perom napise DOHODA alebo DOVP.