pepedlhos
15.10.08,13:50
Ahojte, čo si myslite o zriadeni autopožičovne, zameranej len na mini triedu typu Smart, za extra nizky denny najom. Ake tam vidite uskalia?
zameranie na skupina - ludia co dochadzaju a maju dost cestovania busom, majitelia auta v servise, prilezitostne prenajom...
Dik za pripomienky;)
misomiso
15.10.08,14:30
No to je super, len ako chces dosiahnut nizke ceny s takymi predrazenymi autami? To mozes radsej nakupit Dacie a rozsiri sa ti cielova skupina aj o tych, ktori maju nejaku batozinu, napr. na rodinne vylety...
pepedlhos
16.10.08,05:04
No lacne auto som myslel trebars z DE, trebars taky Smart sa da stiahnut za 4000EUR. V pripade kombinacia z niecim ako Dacia, ako si hovoril nech sa rozsiri spektrum. Dolezita je ale podla mna reklama, aby ludia o tom vedeli. Napr. oslovit autoservisy, aby sami ponukali moje sluzby svojim zakaznikom, trebars za podiel z ceny, dostatocne dat o sebe vediet satelitnym miestam BA atd. /Predbezna kalkulaciou mi vysli naklady cca do 200sk/den/auto, mozno by som to este vedel stlacit.
Problem skor vidim v parkovani, celkovo na tento bussines staci na zaciatok len moj byt a prip.mobilna citacka kariet, ale neviem si predstavit ze budem parkovat auta pred barakom:)