RSFredinka
15.10.08,23:40
ahojte chcem sa spátať už dlhodo bojuj so stuchlinou v uložnom priestore mojej postele vyskušala som vetranie, rôzne vône a stále nepomáha neviete nieco poradiť účinnejšie???

ĎAkujem
Chobot
15.10.08,22:38
ahojte chcem sa spátať už dlhodo bojuj so stuchlinou v uložnom priestore mojej postele vyskušala som vetranie, rôzne vône a stále nepomáha neviete nieco poradiť účinnejšie???

ĎAkujem

Najúčinnejšie je vymeniť posteľ.:D

Také banality, ako "zisti, z čoho je ten stuchlinový zápach" alebo "daj si tam osviežovač vzduchu" ti asi radiť nemusím.:rolleyes:
Barbara
16.10.08,07:48
Jedine pomôže fakt tá výmena . tie osviežovače vôbec nepomáhajú, ten hnusný zápach tam to bude cítiť stále, hlavne keď tá posteľ bola v nejakom vlhkom prostredí napr. v nejakom starom dome, kde boli steny vlhké. ;)
pfuj keď teraz o tom píšem, tak ten zápach cítim aj teraz v nose, pfuj:D
motylik7
16.10.08,08:00
Ak nepomôže umytie v octe, tak už potom asi nič. Mám podobný problém, bývali sme predtým v starom vlhkom dome so slabým vetraním a napáchla mi tam jedna moja obľúbená skrinka (ostatné skrine sme vyhodili). Nemôžem za ňu nájsť náhradu, nábytok podobných rozmerov sa už nevyrába, tak zanovito si ju stále obhajujem, prečo ju ešte mám :--- . Trošku pri lepšom nadýchnutí cítiť moje oblečenie, ktoré v nej mám uložené. Vyriešila som to tak, že tam mám vrchnáčiky z PET fľaše a v nich mám nakvapkanú levanduľovú silicu. To je veľmi silná vôňa, ktorá prerazí všetko, nič iné predtým nepomáhalo. Tak aspoň zatiaľ.