Karuša
16.10.08,08:14
Ahojte poraďáci,
chcem sa opýtať, ako máte vyriešené (doma, alebo v práci) to množstvo káblov pri PC ?
Už mi to trocha lezie na nervy, váľajú sa mi po podlahe, nedá sa poriadne upratať pod stolom a ani to veľmi nevyzerá. Máte na ne nejaký recept?
Vďaka.

P.S. K dnešnému dňu šéfov prajem tým dobrým všetko najlepšie ;) .
Stina
16.10.08,06:18
predávajú spony na káble (vznikne jeden zväzok ale aj tak to vyzerá lepšie ako zmätok z jednotlivých káblov).
Braňo
16.10.08,06:37
Dajú sa spojiť aj eska páskou.
ivka70
16.10.08,06:48
existuju take prechodove "listy" vo farbe kobercov, kam sa dovnutra daju schovat kable.

inak je dobre pouzivat elektrikarske listy a kable skryt do nich
ivka70
16.10.08,06:49
alebo v praci sme pouzivali take umelohmotne drziaky, ktore sa pripevnili dozadu pod pracovnu dosku stola a drzali vsetky kable pohromade, neboli na zemi a odtial isiel nanajvys kabel do zasuvky a pripadne na siet
Chobot
16.10.08,07:31
Ahojte poraďáci,
chcem sa opýtať, ako máte vyriešené (doma, alebo v práci) to množstvo káblov pri PC ?
Už mi to trocha lezie na nervy, váľajú sa mi po podlahe, nedá sa poriadne upratať pod stolom a ani to veľmi nevyzerá. Máte na ne nejaký recept?
Vďaka.

P.S. K dnešnému dňu šéfov prajem tým dobrým všetko najlepšie ;) .

V Ikei majú také potrubie cca 3 cm hrubé, v ktorom sa daj viesť káble. Celé je to asi 3 m dlhé a dá sa to narezať podľa potreby. Viď obrázok.
duves
17.10.08,07:08