timmo1
16.10.08,11:30
...máte niekto skúsenosti s pálenou škridlou Rőben, rozhodol som sa pre typ monza gaštanová glazúra......stále však váham a rozhodujem sa medzi Tondachom a Rőbenom....ak máte niekto nejaké rady alebo negatívne skúsenosti tak sem s nimi !
Milan.Žiška
16.10.08,10:37
Rőbenom nepoznám a nepoužívam, ale s Tondachom mám prevažne pozitívne skúsenosti ( dobrý sortiment doplnkov ... ). Dokonca u jedného objektu cca 210m2 sme riešili cenu so zľavou za reklamu na strech z frekventovanej strany od ulice ( jednalo sa o strechu firmy).
Peter Mikloško
24.11.08,20:00
Ahoj môžno ti poradí môj manžel ktorý bol s tebov na vojne v Senici t.č.0905547148. Prepráč ale nedalo sa mi to poslať ako súkromná správa.
chandler
25.11.08,09:46
Peto ty mas manzela? :)
Peter Mikloško
10.01.09,20:00
Ni ja som jeho manželka
hugoo
03.05.09,12:03
nazdar mas mohol by si mi úposlat nieake fotky ako vypada ten roben na streche?
james bond
04.05.09,22:49
A co KM beta???

Je to presne to iste ako Bramac,len je lacnejsia.

skus pozriet,ja som si dal ciernu bridlicu a este som dostal aj 30% zlavu.
bibika.peter
24.05.10,06:59
Dobrý den, tiez sa do konca mája rozhodujeme ohladom skridle Tondach XXL Rumba a Roben monza medena. boli sme si pozriet aj viac striech ale asi sa dame na Roben, aj kvoli vahe, aj kvoli tomu ze ma troska v sebe lesk. Idete kupovat cez DEKTrade? odporucaju nam kvalitu viac Roben, ze je to z kvalitneho piesku palena skridla. a zrovna znami davali Roben Jesenný list a majstri ze si chvalili ze sa velmi dobre s nou robi, ze aj dobre zapada a dokonca ze Roben je Mercedes" medzi skridlami. tak mame podobne rozhodovanie ako vy. Bramac ani KM Betu nechceme, beton patri do zakladov
vladovy
23.08.10,09:25
neviem či ste sa už rozhodli ale voľba Roben je OK
aj ja ju mám na streche už vyše roka, Monza plus - gaštanovo hnedá, kupoval som od DEKTrade
strecha je naozaj veľmi pekná
ale pozor práca so škridlou je náročnejšia - strechu treba robiť naozaj dobre - čiže urobiť presný krov a treba prísť na spôsob práce so škridlou("chytiť grif") a potom to ide hladko
pri dodatočnej manipulácii so škridlou treba tiež prísť na to ako s ňou pracovať ale dá sa celkom dobre - osobne som inštaloval dodatočne 5 strešných okien tak som si to vyskúšal

záver - ja som spokojný a nemenil by som :)
sotik
12.09.11,17:00
ahoj, aj ja som sa rozhodol pre škridlu Roben a sám si ju idem ukladať a tak sa chcem opýtať, či by si mi vedel poradiť, s čím sa najlepšie táto škridla orezáva.diky moc za info
220870
12.09.11,17:08
Karbobrúska+ diamantový kotúč.
brinza
27.01.14,19:48
a ako sa ti ukladali stresne okna...roben je dost vysoka sedelo ti stresne okno dobre?