Stebielko
16.10.08,18:12
Povie mi niekto, či má menštruácia vplyv na trhanie zubov. Mne trhali zub počas menštruácie a injekcia akokeby mi vôbec nezabrala. Všetko som cítila, pritom som nemala žiadny zápal ani hnis v okolí zubu. Stalo sa mi to prvýkrát... Neviem, či to s tým nejako súvisí, ale radšej by som sa takejto bolesti v budúcnosti vyhla...
pasuliatko
16.10.08,16:21
o tom silne pochybujem,že to má s tým niečo spoločné, proste injekcia niekedy nezaberie to sa stáva.
arizona
16.10.08,16:37
Možno to bola ozaj iba náhoda.Ale tiež som niekde čítala, že ženy by počas svojich dní nemali navštevovať kaderníčku. Vraj účes tak nedrží.
Ale môže byť pravda, účinky liekov môžu byť slabšie.
pasuliatko
16.10.08,16:55
Možno to bola ozaj iba náhoda.Ale tiež som niekde čítala, že ženy by počas svojich dní nemali navštevovať kaderníčku. Vraj účes tak nedrží.
Ale môže byť pravda, účinky liekov môžu byť slabšie.

ja som počula o farbeni vlasov:)
BXLmiami
16.10.08,17:05
Nebola to náhoda,žena počas menzes je precitlivelá a oslabená,viac krváca,viac vníma bolesť,je nervoznejšia,preto plánované zákroky robíme zo zásady mimo menzes.
Slniecko2001
08.11.08,16:25
Mne sa to nezdá ako náhoda. Ja mám presne takú istú skúsenosť, že počas menzesu mi injekcia nezabrala, ale o pár dní, keď som už menzes nemala, tak všetko bolo ok. Odvtedy si na to dávam pozor, takú bolesť by som už nechcela zažiť. :mee: