kortiali
16.10.08,19:34
Mám problém s napálením DVD klipov ABBA.Stiahol som to s torrentzu asi tak 7 giga.Je to kompletne prehratelné plus menu a bonusy.Napálenie cez Nero recode fungovalo po druhú vrstvu potom to zastalo a uzavrelo stopu.Je to prehratelné z dvoch tretín ďalej to preskakuje alebo stojí.Bolo to napalovanie pomaly s najviššou kvalitou.Potom som vymenil disk a skúsil na novo a štandarte-vyhadzovalo nešpecifikovanú chybu.Skúšal burning room,burn 4 free,express.Potom som hľadal vlastnosti toho súboru-compresia MPEG-2,NTSC tak už neviem.Poradte mi.Ďakujem.
duves
16.10.08,17:43
Mám problém s napálením DVD klipov ABBA.Stiahol som to s torrentzu asi tak 7 giga.Je to kompletne prehratelné plus menu a bonusy.Napálenie cez Nero recode fungovalo po druhú vrstvu potom to zastalo a uzavrelo stopu.Je to prehratelné z dvoch tretín ďalej to preskakuje alebo stojí.Bolo to napalovanie pomaly s najviššou kvalitou.Potom som vymenil disk a skúsil na novo a štandarte-vyhadzovalo nešpecifikovanú chybu.Skúšal burning room,burn 4 free,express.Potom som hľadal vlastnosti toho súboru-compresia MPEG-2,NTSC tak už neviem.Poradte mi.Ďakujem.
Mam(e) tomu rozumiet, ze to co si stiahol ma strukturu ako DVD video? A je toho 7 GB? A napalujes to (teda chces) na dvojvrstve DVD medium?
Osobne neviem naco pouzivas Nero recode? Ani neviem na co to sluzi. Ides robit rekompresiu, aby vysledne video bolo vtesnatelne na klasicke jednovrstvove medium DVD (4,38GB)? Skus DVD Clone http://www.slysoft.com/en/clonedvd.html
mna este nesklamalo.
A dvojvrstvove sa predsa napaluje v Nero BR cez ponuku DVD-video. Nie cez nero recode.
Chobot
17.10.08,06:10
Mám problém s napálením DVD klipov ABBA.Stiahol som to s torrentzu asi tak 7 giga.Je to kompletne prehratelné plus menu a bonusy.Napálenie cez Nero recode fungovalo po druhú vrstvu potom to zastalo a uzavrelo stopu.Je to prehratelné z dvoch tretín ďalej to preskakuje alebo stojí.Bolo to napalovanie pomaly s najviššou kvalitou.Potom som vymenil disk a skúsil na novo a štandarte-vyhadzovalo nešpecifikovanú chybu.Skúšal burning room,burn 4 free,express.Potom som hľadal vlastnosti toho súboru-compresia MPEG-2,NTSC tak už neviem.Poradte mi.Ďakujem.

Alebo to ripni do formátu .avi. V závislosti od kvality ripu a dĺžky filmu sa ti vytvorí nejaký .avi súbor o veľkosti 700 - 1500 MB a to napáľ na DVD ako DivX. Môžeš mať jedine problém pri prehrávaní na stolovom DVD prehrávači, ktorý nepodporuje DivX. Inak v PC to v pohode prehraje.

ALe ak to chceš mať na DVD, tak najlepšie je napáliť to cez Nero Burnig Rome, ani ja som s ním nemal problémy. Nero Recode používaš vtedy, keď chceš klipy editovať alebo previesť do iného formátu. To je ako škrabanie sa okolo celej hlavy.
kortiali
17.10.08,15:47
Ďakujem za odpoved,skúšal som aj burning room nič.Ked to išlo cez recode na volená vysoká kvalita rýchlosť pomalá tak aj napaľovalo po druhú vrstvu potom nastalo uzavretie stopy.Disk je prehrateľný na prehrávači ale len dve tretiny potom nastalo preskakovanie zmizla farba a zastalo.Tak som vymenil disk ak je ten starý vadný ale už len štandartnou rýchlosťou zápis nebol.Potom som skúsil burning rooom aj včera clone DVD nič.