jholubok
12.05.05,20:40
Dňa 26.4 som odoslala elektronicky výkaz na SP - do dnešného dňa je akceptovaný ale není spracovaný, čo to má znamenať?, na internete som čítala - elektronický výkaz je potrebné potvrdiť papierovou formou t.j. zaslaním výkazu na SP. Akosi v mojom meste není sú veľmi ochotné pracovníčky. Ďakujem veľmi pekne
macko
12.05.05,20:48
Znamená to, že výkaz je v poriadku, ale SP ho ešte nespracovala. Akceptovaný výkaz je treba vytlačiť z počítača a odovzdať do SP potvrdený podpisom a razítkom .
Martina80
13.05.05,04:23
mne pise vzdy len akceptovany a odoslany na spracovanie.Pocula som , ze tam niektori maju neskor aj napisane spracovany , ale ja tam mam este aj za januar odoslany na spracovanie :)
Jara
13.05.05,06:15
Do 3 minút mi stále vypíše že akceptovaný a spracovaný. Neviem či to záleži od SP či to spracujú alebo majú nejaký iný SW ktorý to automatický robí, ale ešte som nemala problém.
jholubok
13.05.05,06:26
To znamená, že mám vytlačiť výkaz a odoslať ho na SP a oni mi ho až potom spracujú.
Ivenka
13.05.05,06:28
Mala som podobny problem. Najprv som potrebovala odoslať všetky od januára ináč mi to nechcelo akceptovať. Mala som chybu vo výstupe ale musel mi to opraviť programator. Ako píše macko treba to vytlačiť a odoslať. Pokiaľ to nejde tlačiť tak Ti to neprešlo.
nikulik
13.05.05,06:49
V podkladoch ktore mi ku elektron.zasielaniu vykazov dala socialka je napisane: Ak odoslany mesačný vykaz neobsahuje ziadnu chybu je v stave akceptovany a mozete ho vytlacit. Ak je v stave neakceptovany obsahuje chyby, ktore treba odstranit a mesacny vykaz odoslat znova.
Socialke to dlho trva kym ho spracuju
Martina80
13.05.05,07:09
niektorí majú spracovaný hneď a ja ešte nemám za január napísané, že spracovanétrpezlivosť ruže prináša
Monika333
13.05.05,07:32
Po odoslaní súboru cez elektronickú podateľňu si vytlačte mesačný výkaz v stave "akceptovaný", podpíšte, opečiatkujte a odošlite svojej pobočke SP.
Stav výkazu "spracovaný " bude , keď si ho SP dohrá do svojej databázy, ale to nie je Váš problém.
jholubok
13.05.05,09:28
kde mám vlastne dať pečiatku na výkaz - není tam miesto, celé mi to vyšlo dáko čudne.
Aňuška
13.05.05,09:38
kde mám vlastne dať pečiatku na výkaz - není tam miesto, celé mi to vyšlo dáko čudne.
Ak si klikneš pri prehľade na "Verzia pre tlač" a potom si tento výkaz vytlačíš,
vmestí sa ti na jednu stranu a nad údajom "akceptovaný" je "podpis a odtlačok
pečiatky zamestnávateľa".