Chinchilla
18.10.08,17:29
Veľmi vás prosím, pomôžte mi vypracovať jednu tému...Mám opísať podobnú situáciu tejto: V Amerike sú bankomaty, ku ktorým príde človek na aute, otvorí si okno, vloží kartu, naťuká číslo a vyberie si peniaze../na spôsob MC Drive/...Na tlačítkach bankomatu je Breilovo písmo/pre slepcov/...Ale ved slepí nemôžu šoférovať...proste je to zbytočnosť...ide len o to, že výrobcovia mali takú formu na tie tlačidlá a nebudú ju predsa meniť kvôli niekoľkým bankomatom..Poznáte situáciu na spôsob tejto? Nejakú zbytočnosť na výrobku??Prosím, napíšte...
endrju
18.10.08,16:05
...Nejakú zbytočnosť na výrobku??Prosím, napíšte...
:confused:
Napriklad, aj nevhodne zvoleny nadpis tejto temy neobsahujuci vystiznu informaciu o tom, s cim chces pomoct, by som zaradil medzi "zbytocnosti na vyrobku".
;)
Chobot
18.10.08,17:49
Veľmi vás prosím, pomôžte mi vypracovať jednu tému...Mám opísať podobnú situáciu tejto: V Amerike sú bankomaty, ku ktorým príde človek na aute, otvorí si okno, vloží kartu, naťuká číslo a vyberie si peniaze../na spôsob MC Drive/...Na tlačítkach bankomatu je Breilovo písmo/pre slepcov/...Ale ved slepí nemôžu šoférovať...proste je to zbytočnosť...ide len o to, že výrobcovia mali takú formu na tie tlačidlá a nebudú ju predsa meniť kvôli niekoľkým bankomatom..Poznáte situáciu na spôsob tejto? Nejakú zbytočnosť na výrobku??Prosím, napíšte...

... napr. svetielkujúci telefón pre hluchonemých, aby vedeli, kedy zvoní.:D
elaurie
18.10.08,18:45
Napr. počítače, ktoré mnohí využívajú iba ako písacie stroje...
misomiso
21.10.08,11:12
Napr. počítače, ktoré mnohí využívajú iba ako písacie stroje...

Alebo Porada, ak sa vyuziva iba na taranie...
hanelie
21.10.08,11:28
Veľmi vás prosím, pomôžte mi vypracovať jednu tému...Mám opísať podobnú situáciu tejto: V Amerike sú bankomaty, ku ktorým príde človek na aute, otvorí si okno, vloží kartu, naťuká číslo a vyberie si peniaze../na spôsob MC Drive/...Na tlačítkach bankomatu je Breilovo písmo/pre slepcov/...Ale ved slepí nemôžu šoférovať...proste je to zbytočnosť..
prečo by nemohol byť ako spolujazdec, ktorý si potrebuje vytiahnuť peniazky:) hoci aj na drajve