alencek
19.10.08,10:27
ked otvorim poradu a chcem sa na úvodnej stránke prihlásiť kliknutím, nejde mi to. Samozrejme, že som zaregistrovaná.
ekopo
19.10.08,09:04
a teraz si sa ako prihlásila?
Viera123
19.10.08,10:12
Asi sa prihlásila pod iným, novým nickom. (Preto je na porade toľko ľudí, lebo mnohí si nepamätajú heslá, možno ani mená pod ktorými sa prihlásili. Číslo 102 tis. neznamená, že sem chodí 102 tis. ľudí. Stačí pozrieť štatistiku, koľko ľudí tu bolo v ten ktorý deň najviac.) Ale to som už mimotemy
alencek
19.10.08,10:43
a teraz si sa ako prihlásila?

išla som do DOKUMENTY, kde sa mi pýtalo na meno a heslo. "Kľukatou cestou" som sa následne dostala do PORADA.Ide mi však o to, aby som sa mohla prihlásiť hneď na začiatku kliknutím na PRIHLÁSENIE.
alencek
19.10.08,10:47
Asi sa prihlásila pod iným, novým nickom. (Preto je na porade toľko ľudí, lebo mnohí si nepamätajú heslá, možno ani mená pod ktorými sa prihlásili. Číslo 102 tis. neznamená, že sem chodí 102 tis. ľudí. Stačí pozrieť štatistiku, koľko ľudí tu bolo v ten ktorý deň najviac.) Ale to som už mimotemy

Nerobí mi problém zdvíhať kamienky - život je o tom ---napokon som sa iným spôsobom cez *DOKUMENT dostala na *PORADU.