mareko
19.10.08,10:49
Chcela by som sa Vás opýtať, či nemáte niekto skúsenosť so zmenou farby laminátovej plávajúcej podlahy. Existuje dáky vhodný náter, aby som rôznofarebné podlahy v jednotlivých miestnostiach aspoň trocha zjednotila? Podlahy som robila postupne (ako vyšlo) a teraz mi to vadí, že je každá iná. :mee: Ďakujem za všetky rady.
josiph68
19.10.08,09:39
laminátová plávajúca podlaha sa nemaľuje!!!
lamino-je umelina.v zásade je to "lisovaný papier potiahnutý samolepiacou tapetou"!to je len pre vysvetlenie.
feron
19.10.08,14:03
namaľovať laminátovú podlahu musí byť drina (podľa toho čo píšeš, asi nemáš garsónku, alebo žeby práve to bol problém?:rolleyes:). A keby si to aj vymaľovala, efekt by bol asi veľmi otázny. Ak to financie dovoľujú, tak radšej nevyhovujúce parkety vymeň. Alebo to skús koberčekmi či inými doplnkami. Alebo si nájdi niečo, na čo sa budeš pozerať vo výške očí, nepozeraj len pod nohy;).
mareko
19.10.08,14:57
Ďakujem, asi bude najlepšie pozerať sa na niečo vyššie ako na podlahu a nájsť si niečo iné čo mi vadí (menej náročné na odstránenie). :-)
mareko
19.10.08,15:00
laminátová plávajúca podlaha sa nemaľuje!!!
lamino-je umelina.v zásade je to "lisovaný papier potiahnutý samolepiacou tapetou"!to je len pre vysvetlenie.
Ja viem, ale čo keby náhodou....
josiph68
20.10.08,04:44
dobre dá sa všetko natrieť,ale ako dlho to vydrží a ako to bude vyzerať?striekané a maľované je rozdieľ.chôdza časom zničí farbu a začne ti odkrývať pôvodný odtieň.ak-tak natrieť,prebrúsiť,natrieť,a farba nie akryl,ale syntetika.ta parketa je nesavá a to je zlé.
Miroslavz
26.10.08,18:11
kajne lajne, majne fajne
jednoducho podlaha ostane taká, aká je...Alebo novú