Silvia123
19.10.08,17:56
maliarske práce som hľadala v zozname remeselných živností, našla som kmeňovú živnosť bod 19. Murárstvo, pod týmto stlpcom neboli maliarske práce, ale vedľa bol stĺpec voľné živnosti -čiastkové súviasiace činnosti a v nich som našla tieto maliarske práce. Znamená to že len 40% paušál pravda? To len že príšla kamoška a tvrdí že má nárok na 60% a ja tvrdím 40%.
Zoltán Kovács
19.10.08,17:16
maliarske práce som hľadala v zozname remeselných živností, našla som kmeňovú živnosť bod 19. Murárstvo, pod týmto stlpcom neboli maliarske práce, ale vedľa bol stĺpec voľné živnosti -čiastkové súviasiace činnosti a v nich som našla tieto maliarske práce. Znamená to že len 40% paušál pravda? To len že príšla kamoška a tvrdí že má nárok na 60% a ja tvrdím 40%.

40% je to voľná živnosť, ktorú môže vykonávať hoci kto.
Silvia123
20.10.08,08:05
Tak som mala pravdu, len ona si stále myslela že je to jedna z murárskych prác a je to remeslo. Inak je to sranda, on totižto vyšiel z deviny a za maliara sa učil s vyznamenaním a za murára v tom čase šli všetci čo nevzládli ZŠ teda aj zo šiestej triedy a teraz sú veľkí remeselníci a on akoby ani remeslo nemal. Ale taký je život...