everel
19.10.08,22:27
Môj zamestnávateľ chce ,aby som sa holil žiletkovým strojčekom pre hladšie oholenie. Mne to ale vadí. Máte niekto skúsenosti s elektrickým strojčekom, ktorý by ma oholil tak, že nikto nepozná rozdiel medzi žiletkou a el. holením? Cena nie je dôležitá. Poraďte.
Paula
19.10.08,20:32
Zaujímavý problém....a Ty ako živnostník máš zamestnávateľa?:confused:
everel
19.10.08,21:30
Zamestnanec nemôže byť živnostník? Mnoho ľudí je zamestnaných na živnostenské listy. Ale to vôbec nie je dôležité Paula.
Martin Mocko
20.10.08,05:01
Môj zamestnávateľ chce ,aby som sa holil žiletkovým strojčekom pre hladšie oholenie. Mne to ale vadí. Máte niekto skúsenosti s elektrickým strojčekom, ktorý by ma oholil tak, že nikto nepozná rozdiel medzi žiletkou a el. holením? Cena nie je dôležitá. Poraďte.

Tomu hovorím problém... Neviem aký môže mať zamestnávateľ dôvod na takého "požiadavky". Ale ja osobne by som našiel iného "zamestnávateľa". Pochybujem, že nájdeš elektrický, ktorý ťa oholí tak hladko, ako žiletkový.
everel
20.10.08,12:44
Postavím problém inak.
Chcem si kúpiť holiaci strojček. Doteraz som mal Braun, Philips aj Remington. Ani s jedným som nebol spokojný. Má niekto el. holiaci strojček s ktorým je spokojný a doporučil by mi ho? Ja mám totiž dosť čierne strnisko a denne sa ma kolegovia pýtajú: " Zase si sa zabudol oholiť?" Ak sa oholím žiletkou, tak je to lepšie. Prosím Vás, prestante sa čudovať a raďte. Keby som sa pýtal na počítač, tak sa nikto nad tým nepozastaví. Žiadne testy strojčekov som na nete nenašiel. Tak díky moc . ČAUTE.
Martin Mocko
21.10.08,05:35
Postavím problém inak.
Chcem si kúpiť holiaci strojček. Doteraz som mal Braun, Philips aj Remington. Ani s jedným som nebol spokojný. Má niekto el. holiaci strojček s ktorým je spokojný a doporučil by mi ho? Ja mám totiž dosť čierne strnisko a denne sa ma kolegovia pýtajú: " Zase si sa zabudol oholiť?" Ak sa oholím žiletkou, tak je to lepšie. Prosím Vás, prestante sa čudovať a raďte. Keby som sa pýtal na počítač, tak sa nikto nad tým nepozastaví. Žiadne testy strojčekov som na nete nenašiel. Tak díky moc . ČAUTE.

No veď..keď sa zamyslíš nad fungovaním elektrického strojčeka..tak zistíš, že nikdy nedokáže oholiť tak dokonale ako žiletka. Tá holí na úrovni pokožky. To nedokáže žiadny strojček...dokonalejšia je už iba depilácia. A pokiaľ máš ešte huste zarastáš - tak už vôbec nie. Bol som na vojne s človekom, ktorý mal podobný problém. Musel sa každé ráno 2x oholiť žiletkou aby ho pri nástupe veliteľ neposlal oholiť sa ešte raz. A niekedy sa stávalo, že už na obed sa zdal niekomu byť "neoholený".
erzet
27.10.08,13:36
Môj zamestnávateľ chce ,aby som sa holil žiletkovým strojčekom pre hladšie oholenie. Mne to ale vadí. Máte niekto skúsenosti s elektrickým strojčekom, ktorý by ma oholil tak, že nikto nepozná rozdiel medzi žiletkou a el. holením? Cena nie je dôležitá. Poraďte.
Vymeňte zamestnávateľa.
erzet
27.10.08,13:38
Postavím problém inak.
Chcem si kúpiť holiaci strojček. Doteraz som mal Braun, Philips aj Remington. Ani s jedným som nebol spokojný. Má niekto el. holiaci strojček s ktorým je spokojný a doporučil by mi ho? Ja mám totiž dosť čierne strnisko a denne sa ma kolegovia pýtajú: " Zase si sa zabudol oholiť?" Ak sa oholím žiletkou, tak je to lepšie. Prosím Vás, prestante sa čudovať a raďte. Keby som sa pýtal na počítač, tak sa nikto nad tým nepozastaví. Žiadne testy strojčekov som na nete nenašiel. Tak díky moc . ČAUTE.
Taký problém som mal na vojne aj ja. Raz ma na to "upozornili" mazáci inokedy veliteľ.
duves
27.10.08,14:23
Prosím Vás, prestante sa čudovať a raďte. Keby som sa pýtal na počítač, tak sa nikto nad tým nepozastaví. Žiadne testy strojčekov som na nete nenašiel. Tak díky moc . ČAUTE.
Ja mam Philips, s 2 frezovacimi hlavami. Su dostat už iba s 3 hlavami, vselijake vykyvne hlavy a tak (napreduje to). Moj 15 rocny model ma na počudovanie stale ostre brity na frezkach. Mam model z roku 1993 a nedam nan dopustit.
Iny princip holenia strojčekom je planžetový. No o tom neviem nič.
Ak by ste vyskúšali holiaci strojček "Sdelano v CCCP - model Charkiv" zaiste by ste ocenili sučasne modely:D.
everel
27.10.08,18:04
Vymeňte zamestnávateľa.
Aký máš ty strojček ERZET?
erzet
29.10.08,11:24
Aký máš ty strojček ERZET?
Mám Philips, trojfrézkový veľmi dávno. Na nete by si ho už asi ťažko hladal. Holí spoľahlivo, no musím súhlasiť, že žiletke, či britve sa žiadny holiaci strojček nevyrovná.
Planžetový mi nevyhovuje.
jajko50
29.10.08,12:25
najlepšie by bolo nechať si narásť bradu a vyriešil by si problem. Alebo kožu proste zvyknúť na žiletku--iné východiská asi nemáš. strojček je rýchly a praktický ale nie dokonalý na hladké oholenie.

Alebo žeby si počkal do zošedivenia??? to asi nie je dobrý nápad. Držím palce.
paanty
25.01.09,20:44
zdravim vsetkych holicov...
problem s ciernym husto zarastajucim strniskom je aj moj problem, kvalitne holenie so strojcekom zavisi od typu fuzov, niektori maju jemnejsie fuzy a ti sa oholia s urcitym typom strojceka hladko zatial co ty (alebo teda aj ja :)) by sme akurat zatupili hlavice na nom...takze radit ti moze hocikto, ale co na niekom zabera, u teba nemusi...poradil by som vyskusat PHILIPS architect stoji sice okolo 10 tis (ten najdrahsi model lebo su aj lacnejsie architekty) ale je super, mne pomohol, teda urcite bol lepsi ako tie kramy co som mal predtym...alebo moznost je aj laserova epilacia stala by okolo 16 tis...(4 sedenia po 4 tisic) a mal by si to bud natrvalo ako hovoria, alebo niekto mi hovoril ze je to len na cca pet rokov...ale aj tak, ak by to bolo len na 5 rokov, za tych pet rokov dat 16 litrov sa oplati si myslim, nemusis nic kupovat, ziadne peny, vody po holeni, nemusis stracat cas holenim a co je najdolezitejsie tvoja tvar sa uz nebude podrazdovat opakovnym holenim...drzim palce
buchač
25.01.09,21:24
Môj zamestnávateľ chce ,aby som sa holil žiletkovým strojčekom pre hladšie oholenie. Mne to ale vadí. Máte niekto skúsenosti s elektrickým strojčekom, ktorý by ma oholil tak, že nikto nepozná rozdiel medzi žiletkou a el. holením? Cena nie je dôležitá. Poraďte.


Skús bejzbolku ;)

Ale nie po tvojej brade , ale jemu po temene , aby ho prešli blbé nápady :cool:

Podotýkam , že som bol dosť dlho na vojne , musel som sa holiť každý deň , ale toto ma fakt zarazilo . To už nie je šikan ,ale terorizovanie :eek:


Juraj
alla66
21.10.09,16:22
Môj zamestnávateľ chce ,aby som sa holil žiletkovým strojčekom pre hladšie oholenie. Mne to ale vadí. Máte niekto skúsenosti s elektrickým strojčekom, ktorý by ma oholil tak, že nikto nepozná rozdiel medzi žiletkou a el. holením? Cena nie je dôležitá. Poraďte.

Kúpil niekto strojček, na ktorý nedá dopustiť?...čo sa týka kvality,t.j. perfektne oholí, z mužskej drsnej pokožky urobí jemnú ženskú? vďaka
mariavia
21.10.09,16:34
Ahoj, ja som sa zas pýtala na epilátor WIZZIT, je pre mužov aj ženy a vytiahne vraj bezbolestne chlpok aj už oholený aj s korienkom, potom je na dlhší čas pokoj, čiže v Tvojom prípade by mohol zabrať, ja si ho chcem kúpiť. Pozri sa na www.wizzit.sk, bol prezentovaný aj v TV shope a mne sa teda pozdáva, cena do 30 EUR. Potom by si nemusel kupovať nový holiaci strojček, len by si sa "dočistil" s WIZZITOM. Ale podotýkam, že som nikde nenašla na nete recenzie na tento výrobok, ale podľa reklamy a videa sa mi pozdáva.
Helik3
22.10.09,08:21
ahoj
čisto z pohľadu ženského, pretože môžem pozorovať mužskú pokožku pred a po oholení u priateľa, ti radím:
odstrániť si bradu a fúzy epilátorom, by bola samovražda. Do slova a do písmena! Používam ho,je super, ale nedokážem si predstaviť položiť ho na iné územie ako na nohy a podpazušie.
Viac sa mi pozdáva odstránenie laserom. Tiež o ňom uvažujem(nie kôli fúzom,ale kôli nohám a oblasti bikín).
Priateľovi som kúpila holiaci strojček s tromi hlavicami, pretože ho strašne chcel. Stále ho dávaju v reklame atď. Tak sme ho kúpili ale sme obaja veľmi sklamaní. Tie ohybné hlavice nie sú až také ohybné ako sa hovorí. Na rovnej ploche - fajn ale čo sa týka krku a lícnych kostí - veľmi slabé holenie. Priateľa až ohryzok bolí, čo sa snaží vziať všetko to strnisko do záberu.
Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla urobiť si obraz svojimi skúsenosťami.
Veľa zdaru
tomasso7
27.01.10,04:26
Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Mám 18 a musím sa začať holiť, pretože už mi to pekne zarastá:D Zatiaľ sa holím len ,,pod nosom,, asi 6 mesiacov. Používam elektrický strojček od Braunu, Series 1 170. Je planžetový. Link mi nedovolilo pridať, lebo tu nemám 15 príspevkov:mee:


Prečítal som si celu diskusiu, celkom mi to pomohlo, no aj tak by som chcel poradiť, či sa mám jednoducho začať holiť s týmto strojčekom čo mám, alebo najprv skúsiť žiletku (ocino mi radí začať so žiletkou:)). Ďakujem za odpoveď.
marek159
05.02.10,17:28
Ahojte, poradte ktorý holiaci strojček bude najlepší pre citlivú pokožku a hladké oholenie? (prosím nekomentujte žiletky)


Nejaké návrhy:
PHILIPS HQ7380
BRAUN Series 3-390 CC
PHILIPS HS8040



Ďakujem
marek159
05.02.10,19:49
tak nechápem prečo ste to hodili do 4 roky starého topicu ale nevadí no... :(
kabeloman
12.03.10,05:12
netreba z toho holenia robit ziadnu vedu,ja sa holim ruskym strojcekom cca 30 rokov a nemam pocit zeby som bol oholeny horsie ako prezident :)))
alla66
12.03.10,10:03
Ahojte, poradte ktorý holiaci strojček bude najlepší pre citlivú pokožku a hladké oholenie? (prosím nekomentujte žiletky)


Nejaké návrhy:
PHILIPS HQ7380
BRAUN Series 3-390 CC
PHILIPS HS8040



Ďakujem

ahoj, zistil si ktorý strojček je najsamlepší :)


tak nechápem prečo ste to hodili do 4 roky starého topicu ale nevadí no... :(

....prečo štyri roky?