Stebielko
20.10.08,11:02
Je výpoveď zaslaná zamestnávateľovi emailom platná?
poisonkatka
20.10.08,09:03
podla mojho nazoru nie je...musi byt pisomna a poslana doporucene postou...a na tej emailovej je aky podpis? elektronicky?
Stebielko
20.10.08,09:09
To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.
poisonkatka
20.10.08,09:19
aha..ale podla mna je neplatna
Stebielko
20.10.08,09:22
Aj ja si to myslím.
Paula
20.10.08,09:30
To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.


Ak tvrdí, že ju dostal, nech sa k nej písomne vyjadrí a priloží Tvoj mailik - a potom sa ukáže (pravda) !;)
Chobot
20.10.08,09:37
To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.

Dôkazné bremeno leží na ňom, keďže tvrdí, že si mu výpoveď poslala. Pokiaľ si si istá, že si v námesačnosti neposlala žiadnu výpoveď, ty považuj vec za jasnú - žiadna výpoveď neexistuje.
Stebielko
20.10.08,10:52
Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.
michelle84
20.10.08,10:56
To je čo za človeka? Riadne sa Ti vyhráža. Ako dlho tam robíš?
Chobot
20.10.08,10:58
Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.

Na tvojom mieste by som bol rád, že môžem čo najskôr odísť....:rolleyes::confused:
poisonkatka
20.10.08,10:58
ta chce silou mocou vyhodit asi..mu lezis v zaludku pre nieco?
drobeceva
20.10.08,11:01
z toho mi tiež vyplýva, že sa Ťa chce zbaviť a nevie ako na to. Ty zváž, či Ti
stojí zato zotrvať v takom zamestnaní.
Viera Klimentová
20.10.08,11:04
Ja priam žasnem nad týmto postupom "zamestnávateľa". Určite si vôbec neuvedomuje dôsledky svojho postupu. Čo ho vlastne viedlo k tomu, že sa vyhrážal policajtmi. Určite má takého správanie prameň niekde inde a dôvod nepoznáme.
Existujú platné zákony a na ochranu zamestnanca aj Zákonník práce. Ja by som takýmto ľuďom zakázala zamestnávať čo i len jedného zamestnanca! Čokoľvek by teraz urobil, všetko je v rozpore so ZP.



Opravujem sa, čokoľvek celkom nie. Ale myslím, si, že je to človek schopný čohokoľvek.
Paula
20.10.08,11:07
Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.


Chcela by som počuť jeho vyhrážky, keby som tam vstúpila po info s policajtom (resp. iným svedkom) ja:cool:
Stebielko
20.10.08,15:24
Pracovala som u neho mesiac. Práca sa mi páčila, ale on mal jednu zo zamestnankýň milenku. Tej keď niekto nešmakoval, tak spolu dokázali robiť také veci, aby dotyčnú čo najskôr vyštvali. To bolo aj v mojom prípade. A dopočula som sa, že je to tak teraz aj s novou účtovníčkou.
poisonkatka
21.10.08,08:10
tak nech zamestna uctovnika, ked je ona ziarliva :-)
blazonko
21.10.08,08:15
No ktovie či by sa dohodli a nežiarlil potom zamestnávateľ. :-)
Stanislav 1975
21.10.08,09:13
Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.
Je to smutné, že existujú také pokrivené medziľudske vzťahy- neviem, ale fat na zamyslenie...
Stebielko
21.10.08,10:22
Ja som bola tiež zhrozená z takého prístupu zamestnávateľa. Som len zvedavá, dokedy sa dá ovplyvňovať svojou zamestnankyňou - milenkou.