jess
13.05.05,09:59
Mám čerstvé info z KROSu! V júnovom upgrade bude zapracovaný už aj predaj cez fiškálny modul, čomu sa veľmi teším a neviem sa dočkať. Dúfam, že to bude fajn a ubudne mi kooopec roboty s ručným odpisovaním tovaru. :):):)
UCET
13.05.05,08:50
Mám čerstvé info z KROSu! V júnovom upgrade bude zapracovaný už aj predaj cez fiškálny modul, čomu sa veľmi teším a neviem sa dočkať. Dúfam, že to bude fajn a ubudne mi kooopec roboty s ručným odpisovaním tovaru. :):):)
no ja sa tiez tesim len daj si pozor lebo ja mam info ze zatial bude len jeden typ fiskalu a to: SaV Safe FM 2000 vyr.č. 852 FA 676
jess
13.05.05,08:57
to je z ktorej firmy ? Ja zatiaľ nemám kúpené nič k tomu predaju, všetko budem kupovať teda PC, LCD .... až keď bude program . Chcela by som taký fiškál, ktorý už bude rátať prípadne aj s platbou v EURO.
UCET
13.05.05,10:27
to je z ktorej firmy ? Ja zatiaľ nemám kúpené nič k tomu predaju, všetko budem kupovať teda PC, LCD .... až keď bude program . Chcela by som taký fiškál, ktorý už bude rátať prípadne aj s platbou v EURO.
od akej firmy neviem presne len myslim ze to je z bystrice firma. a ci bude ratat s platbou v EUR. Tak to fakt neviem v tom ti neporadim do toho sa moc ja nevyznam...:)
jess
13.05.05,10:38
tak je to potom firma www.varos.sk (http://www.varos.sk) , ale je lepší od toho fiškál FM3000 a ten už ráta aj s EUROM, sú tam uvedené aj rozdiely medzi FM2000 a FM3000.........hm, veď uvidíme ako to bude fungovať a ktoré tam nakoniec zapracujú
UCET
13.05.05,11:58
tak je to potom firma www.varos.sk (http://www.varos.sk/) , ale je lepší od toho fiškál FM3000 a ten už ráta aj s EUROM, sú tam uvedené aj rozdiely medzi FM2000 a FM3000.........hm, veď uvidíme ako to bude fungovať a ktoré tam nakoniec zapracujú
zapracované budú oba aj FM2000 ak FM3000 už som sa na to pýtal. tak tiež sa teším ako to bude frčať. pekny vikend
jess
13.05.05,12:01
zapracované budú oba aj FM2000 ak FM3000 už som sa na to pýtal. tak tiež sa teším ako to bude frčať. pekny vikenduž sa neviem dočkať !!! ..... akurát odpisujem predaný tovar a poriadne mi to už lezie na nervy ... ja som vedela, že KROSáci sú super ! len aby aj program zmákli tak, že to bude fajn, ale ja im verím....už aby to bolo

aj tebe pekný víkend , ahoj !:)
učtovníčka
19.12.05,08:57
Aj firma TP SOFT z B.Bystrice ponúka fiškálny modul a software už od 1995 roku kedy sa začali používať pokladne.www.tpsoft.sk