dadkapo
21.10.08,18:57
Darujem krásne mačičky. Sú naučené na mačacie wc. Niektoré sú sterilizované a kocúry kastrovaný. Situácia je fakt kritická, do konca decembra musíme umiestniť 40 mačiek. Ak by ste vedeli pomôcť tak sa prosím ozvite. Hľadáme aj depozitárov, ktorý by mali mačku v dočasnej opatere, my by sme poskytli krmivo, podstielku, veterinárne úkony aj poradenstvo...
Heni
21.10.08,19:24
možno s priloženou fotkou skôr najdeš mačičkám domov... ;)
bratadam
22.10.08,16:06
Toasi sú tie záhradné, ked ich v tejto téme ponúkaš.
dadkapo
22.10.08,16:14
Viem, že s fotkou lepšie len ich je okolo 40 a čo ja viem či by som ich zvládla nafotiť... sú všeliaké, ale myslím že najaké fotečky tu mám čo som tam naposledy bola. Sú to mačky domáce, niektoré krížence perzskej mačičky... to sa nedá tak s presnosťou povedať čo to sú za mačence lebo ja sa do nich až tak nevyznám...
Katka 007
31.03.09,19:30
Ahoj ešte máte nejaké tie mačiatka? Práve sme sa z rodinkou dohodli, že by sme nejaké mačiatko zohnali.
Je tvoja ponuka ešte aktuálna?
Nici89
22.11.09,11:45
Dobry den Katka 007 ja darujem najdeneho kocurika je 3 mesacny, ale osud sa s nim kruto zahral a on prisiel o zadnu labku od stehna dole, avsak teraz beha akoby nic aj po schodoch a hlavne je velmi milucky a pritulny. Bol pod veterinarnym dohladom, kompletne odcerveny, nauceny na macaci zachod. Je bielo ciernej farby. Ak mate zaujem poslem Vam fotku a viem Vam ho priniest do Presova.
S pozdravom Nici89
JarkaL
23.05.10,20:09
Ahojte, máme krásne 2-týždňové mačiatka, sú čierno-biele a zatiaľ majú krásne modré očká. Keď stihnem, odfotím. Zatiaľ samozrejme cicajú materské mliečko, ale príde čas, keď si ich nebudeme môcť všetky nechať a dúfam, že im nájdeme dobrý domov. Inak ich mamina je super mačka, výborne chytá myši, o svoje mačiatka sa príkladne stará a odháňa z dvora psov, ktorí behajú za našou hárajúcou fenkou. Tú sme zatiaľ ustriehli.
Bývame v Záhorskej Bystrici.
JaDo
25.05.10,18:34
Ahojte, máme krásne 2-týždňové mačiatka, sú čierno-biele a zatiaľ majú krásne modré očká. Keď stihnem, odfotím. Zatiaľ samozrejme cicajú materské mliečko, ale príde čas, keď si ich nebudeme môcť všetky nechať a dúfam, že im nájdeme dobrý domov. Inak ich mamina je super mačka, výborne chytá myši, o svoje mačiatka sa príkladne stará a odháňa z dvora psov, ktorí behajú za našou hárajúcou fenkou. Tú sme zatiaľ ustriehli.
Bývame v Záhorskej Bystrici.

Ako by si písala o naších mačičkách, pretože sú rovnaké. Narodili sa 5.5., sú 4 a zatiaľ mam 2 zadané. :mee: V najhoršom by som uživila 3, ale nakoľko sú na chate, nemôžem ich asi od decembra do apríla chovať. S tou jednou nám pomáhal sused.
Chokma
09.10.11,17:34
Mám dve mačiatka na darovanie - ryšavo-bieleho kocurika a strakatú mačičku. Prikladám foto. Ak by mal niekto zaujem, nech ma kontaktuje cez spravu alebo odkaz v profile.

103173103174103175
arizona
09.10.11,17:37
Tie su krasnucke!!!!
Chokma
09.10.11,17:46
:) hej, a uz su z nich riadni nezbednici, vymetaju pavukov v kutoch a vymyslaju kadejake betaroviny. cisto rysavy kocko uz ma domov, len este zvysni dvaja, tak snad sa najde aj im. :)