riga
22.10.08,09:22
Je mozne odstranit vsetky hypertextove odkazy v jednom wordovskom dokumente naraz, hromadne? Po jednom ich odstranit viem, no je ich tam veeeelmi vela...
riga
22.10.08,09:35
Uz som si poradila. Pre pripad, ze by to niekomu pomohlo, napisem ako: text som si skopirovala do Poznámkového bloku, ulozila ako .doc. Tym sa mi sice zmenilo formatovanie, no dokument som otvorila vo worde a preformatovala som pismo. Bolo to jednoduchsie a hlavne rychlejsie ako odstranovat to mnozstvo hypertextovych odkazov.
dolfort
23.10.08,21:22
Vybrať jednotlivé linky a
CTRL + SHIFT + F9
riga
24.10.08,05:43
Vybrať jednotlivé linky a
CTRL + SHIFT + F9


Paraaada, jednym smahom boli prec. Velmi pekne dakujem. Urcite to vyuzijem aj v buducnosti.
Chobot
24.10.08,08:52
Paraaada, jednym smahom boli prec. Velmi pekne dakujem. Urcite to vyuzijem aj v buducnosti.

A ešte aby si nemusela vyberať všetky linky, tak stačí vysvietiť celý dokument klávesovou skratkou Ctrl+a a potom použiť to CTRL + SHIFT + F9.
riga
24.10.08,10:54
A ešte aby si nemusela vyberať všetky linky, tak stačí vysvietiť celý dokument klávesovou skratkou Ctrl+a a potom použiť to CTRL + SHIFT + F9.

Ano, tak som to urobila, vysvietila som si cely dokumet (ale klasicky, nie skratkami). Tie skratky su super, len ich treba vediet... Dakujem
majjkaa
04.11.09,16:27
jak to kruci robite......sak ja ked si vyznacim text vo worde kde mam hypertext.odkazy a dam CTRL SHIFT F9 tak mi ten odkaz zmeni na toto: http..........ale ja chcem aby mi ostal normalne text, len aby ma nehadzalo na net ked na ten odkaz kliknem, proste obycajny textt aby ostal DIKES :)
Blankake
04.11.09,17:27
jak to kruci robite......sak ja ked si vyznacim text vo worde kde mam hypertext.odkazy a dam CTRL SHIFT F9 tak mi ten odkaz zmeni na toto: http..........ale ja chcem aby mi ostal normalne text, len aby ma nehadzalo na net ked na ten odkaz kliknem, proste obycajny textt aby ostal DIKES :)
Keď chceš zmeniť názov toho hypertextového odkazu, musíš ho zmeniť. Klikni pravým tlačidlom na vložený hypertextový odkaz, vyber Hypertextový odkaz a potom Upraviť hypertextový odkaz. Zobrazí sa Ti okno, kde môžeš napísať do poľa "Zobrazovaný text" to, čo chceš, aby sa na mieste toho odkazu zobrazilo vo Wordovskom dokumente. A potom použi CTRL+SHIFT+F9 na daný odkaz.