tomas5
22.10.08,14:13
Pekný deň

Mám takúto otázku:
Som zamestnaný v jednej firme, PP na dobu určitú od 8.9.2008 – 30.9.2009 čiže toho času v skúšobnej dobe, momentálne som práceneschopný (PN) .
Zamestnávateľ mi oznámil, že ku dňu 31.10.2008 sa ruší prevádzka – firma zaniká.
Na základe uvedeného sa pýtam či mi vzniká nárok na vyplatenie odstupného kedže som v skúšobnej dobe, alebo zamestnávateľ mi je povinný vyplácať mzdy do 30.09.2009 či už naraz, alebo mesačne, pretože po skončení (PN) firma už nebude existovať a ja nebudem už môcť pokračovať ďalej v práci u tohto zamestnávateľa. Pracovný pomer bol uzavretý pracovnou zmluvou (§43).
Bambulka192
22.10.08,12:19
v skušobnej dobe nemáš nárok na odstupné
jankasm
22.10.08,12:20
Pekný deň

Mám takúto otázku:
Som zamestnaný v jednej firme, PP na dobu určitú od 8.9.2008 – 30.9.2009 čiže toho času v skúšobnej dobe, momentálne som práceneschopný (PN) .
Zamestnávateľ mi oznámil, že ku dňu 31.10.2008 sa ruší prevádzka – firma zaniká.
Na základe uvedeného sa pýtam či mi vzniká nárok na vyplatenie odstupného kedže som v skúšobnej dobe, alebo zamestnávateľ mi je povinný vyplácať mzdy do 30.09.2009 či už naraz, alebo mesačne, pretože po skončení (PN) firma už nebude existovať a ja nebudem už môcť pokračovať ďalej v práci u tohto zamestnávateľa. Pracovný pomer bol uzavretý pracovnou zmluvou (§43).

No tak do 30.9.2009 Ti určite nie je povinný mzdu vyplácať keďže sa prevádzka ruší a pravdepodobne dostaneš výpoveď.
Keďže si v skúšobnej dobe a pri zrušení prevádzky aj budeš, tak zamestnávateľ s Tebou môže ukončiť PP bez uvedenia dôvodu. Takže nárok na odstupné Ti pravepodobne nevznikne. Ak by to bolo až po skončení skúšobnej doby, tak by si nárok na odstupné mal.
Infarkt
22.10.08,12:27
Pracovný pomer na dobu určitú možno ukončiť v zmysle Zákonníka práce takto :

§ 71
Skončenie pracovného pomeru
dohodnutého na určitú dobu

(1) Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.

(2) Ak zamestnanec pokračuje po uplynutí dohodnutej doby s vedomím zamestnávateľa ďalej vo výkone práce, platí, že sa tento pracovný pomer zmenil na pracovný pomer uzatvorený na neurčitý čas, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.

(3) Pred uplynutím dohodnutej doby sa môže skončiť pracovný pomer podľa odseku 1 aj inými spôsobmi uvedenými v § 59.

Skončenie pracovného pomeru
§ 59

(1) Pracovný pomer možno skončiť

a) dohodou,
b) výpoveďou,
c) okamžitým skončením,
d) skončením v skúšobnej dobe.

(2) Pracovný pomer dohodnutý na určitú dobu sa skončí uplynutím dohodnutej doby.

(3) Pracovný pomer cudzinca alebo osoby bez štátnej príslušnosti, ak k jeho skončeniu nedošlo už iným spôsobom, sa skončí dňom, ktorým

a) sa má skončiť jeho pobyt na území Slovenskej republiky podľa vykonateľného rozhodnutia o odňatí povolenia na pobyt,
b) nadobudne právoplatnosť rozsudok ukladajúci tejto osobe trest vyhostenia z územia Slovenskej republiky,
c) uplynula doba, na ktorú bolo vydané povolenie na pobyt na území Slovenskej republiky.

(4) Pracovný pomer zaniká smrťou zamestnanca.

Takže záleží, ako s tebou zamestnávateľ ukončí pracovný pomer...
jankasm
22.10.08,12:44
Takže záleží, ako s tebou zamestnávateľ ukončí pracovný pomer...


Tie § čo si odcitoval sú síce pekné, ale on je v skúšobnej dobe, takže k tomu skôr treba tento §:

§ 72
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe
(1) V skúšobnej dobe môže tak zamestnávateľ, ako aj zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu.

(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť.
tomas5
22.10.08,12:49
Takže ak zamestnávateľ somnou skončí pracovný pomer v skúšobnej dobe bez udania dôvodu, tak na mzdové podmienky, ktoré boli dohodnuté v pracovnej zmluve na dobu určitú nebudem mať nárok aj keď pracovný pomer uzavretý na dobu určitú uplynie dohodnutým dňom 30.9.2009 ?

Tak či tak budem musieť skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe zo strany zamestnávateľa prijať ?
Gabi03
22.10.08,12:49
Súhlasím s každým. Z témy nie je jasné, ako ZĽ ukončí PP s týmto ZCom. Hoci sa dá predpokladať, že to bude v skúšobnej dobe kvôli zníženiu nákladov.
Gabi03
22.10.08,12:52
Takže ak zamestnávateľ somnou skončí pracovný pomer v skúšobnej dobe bez udania dôvodu, tak na mzdové podmienky, ktoré boli dohodnuté v pracovnej zmluve na dobu určitú nebudem mať nárok aj keď pracovný pomer uzavretý na dobu určitú uplynie dohodnutým dňom 30.9.2009 ?

Tak či tak budem musieť skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe zo strany zamestnávateľa prijať ?

Doba určitá je iba v tom prípade, ak PP trvá. Lenže ty dostaneš skončenie PP v skúšobnej dobe, tak ti končí týmto dňom. ;) Skončenie PP môže podať aj ZĽ aj ZC a nevzťahuje sa naň súhlas druhej strany.... Inak aký význam by mal tento inštitút? :D