appolko
22.10.08,14:18
Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť s nasledovným problémom. Asi 2 týždne ma pobolieva ľavá zadná časť hlavy, nie je to celodenne trvajúca bolesť, pociťujem ju náhodne v sede, v stoji alebo pri chôdzi. Posledné dve noci sa mi stalo, že pri spánku na boku som túto bolesť pociťoval, priam vstupovala až do ľavej časti krku, nemohol som spať, pri spánku na chrbte to bolo ok. Niekedy sa cítim ospalý, ospalosť trvá asi od 10tej do 16tej, potom to už býva ok.
Neviem, či to môže mať s mojim problémom súvislosť no za ľavým uchom mám dlhodobo (viac ako 5 rokov) zväčšenú lymfatickú uzlinu - s týmto problémom som bol za svojim obvodným lekárom, ktorý povedal, že to je ok, že uzliny sú asymetrické a nepredstavuje to žiadny problém.
Mám 23r, 180cm, 67 kg. Väčšinu času trávim sedením pri pc, alebo prácou za stolom. Čo sa týka športu, venujem sa hlavne cyklistike.
Môže táto bolesť pochádzať z krčnej chrbtice, alebo čo môže byť jej pôvodcom a ako jej zabrániť?

Ďakujem a prajem pekný deň.
arizona
22.10.08,14:12
Myslím, že aj lekár by Ti dal presnú odpoveď iba po nejakom konkrétnom vyšetrení.
Ľudia na diaľku Ti môžu dať iba tipy, ale nič s tým nevyriešiš.Ak bude bolesť pretrvávať, odbornému vyšetreniu u lekára sa asi nevyhneš.
appolko
22.10.08,15:20
Áno, sú to len typy, ale chcel som vedieť aspoň to, aby som bol kľudný, že to nie je niečo vážne. (Zabudol som dodať, že som mimo svojho lekára a keď sa vrátim, tak ho určite navštívim).Tá bolesť ma znepokojuje, vadí mi v práci pri rozmýšľaní a sústredení sa.
Ešte raz ďakujem za rady - typy :-)
pasuliatko
24.10.08,14:47
zajdi za neurologom.tem ti povie viac.
feron
24.10.08,20:13
Po otvorení rubriky "Zdravie" na Porade si klikni vpravo hore na "Hľadať v tejto porade" a zadaj heslo "bolesť hlavy", stlač GO a čítaj, je tam toho dosť, určite nájdeš niečo pre seba.