stahus
15.05.05,13:53
Caute caute :D

Poradte mi prosim!!
Kde sa da urobit reklama na sviecky? Ako zaujat? Co si vsimat. Ako sa vlastne robi prezentacia FIRMY?

Tiez neviete poradit ci ste niekde v okoli videli rucne vyrezavane sviecky? Myslite si, ze nas slovensky trh uz taketo vyrobky uz ma? pomozte

www.kendl.sk (http://www.kendl.sk)

stahus icq 215-395-034
slnko
15.05.05,16:38
neviem v tejto veci poradiť, ale nedá mi, aby som nepoznamenala aká nádherná práca. Prvý krát vidím také niečo. Takže hor sa do toho, som presvedčená, že budeš mať úspech. Držím palcehttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ondrejvla
15.05.05,18:43
Caute caute :D

Poradte mi prosim!!
Kde sa da urobit reklama na sviecky? Ako zaujat? Co si vsimat. Ako sa vlastne robi prezentacia FIRMY?

Tiez neviete poradit ci ste niekde v okoli videli rucne vyrezavane sviecky? Myslite si, ze nas slovensky trh uz taketo vyrobky uz ma? www.kendl.sk (http://www.kendl.sk/)
pomozte

stahus icq 215-395-034
Nádherné!
Milujem sviečky, rezané zvlášť! Vždy keď som v zahraničí neodolám a väčšinu EUR miniem na sviečky nielen pre mňa, ale rada nimi obdarúvam aj svojich blízkych. V Žiline som videla veľmi máličko tieto sviečky v tých obchodoch, ktoré navštevujem ja, ak budeš mať ich predaj v tejto lokalite oznám to prosím na tejto stránke, budem ti veľmi povďačná. Určite budem tvojim zákazníkom.
Želám ti v tvojej nádhernej práci veľa, veľa spokojných zákazníkov.
stahus
15.05.05,20:08
Dakujem

som velmi rada, ze sa vam sviecky pacia. Ja len neviem ako sa dostat do obchodov bez prezentacie, ktoru neviem urobit. V BA so mnou nikto nechce hovorit.
Velmi by mi pomohli nejake skusenosti s prezentaciami, koho oslovit, ako sa predstavit, ako zaujat, ako to ponuknut, a podobne.
Som z toho hotova. :D
Dakujem
Danuska
16.05.05,04:30
Stahus, čo takto nejaké remeselné trhy, kde sa prezentuje vlastná tvorba? Moja dcéra maľuje kahančeky na sviečky. Jednoducho prišla do maličkej predajne, kde je len šéf, alebo predavačka a ponúkla svoju prácu. Bolo to však v Rakúsku, ale myslím si, že aj na Slovensku by to bolo možné. Všade sú malé kvetinárstva, obchodíky s blbostičkami, ktoré milujeme. Zo začiatku si to budeš musieť obkráčať, veď vieš, že kým sa človek presadí, ide to ťažko. Ale pri najbližšej príležitosti sa popýtam v Žiline. Kamoška má kvetinárstvo a tiež v ňom predáva takéto všeličo. Mohla by si tu prilepiť nejakú fotku. Ešte lepšie by bolo, ak ideš na Krahule, tak nejakú doniesť. (aj pre mňa, ja to tiež milujem)
bepo
16.05.05,04:40
Danuska-stačí kliknúť na link ktorí uviedla stahus a máš fotečky.
blcha
16.05.05,05:59
Ja by som si urobila také maličké milé pezentíky, k tomu knižočku s foto tých kráskych sviečok, čo sú na internete, a začala by som obiehať firmy a ponúkať to ako vianočné prezenty s tým, že na želanie sa tam môže dopasovať ich logo. Ešte lepšie by bolo, keby to už priamo s tým logom bolo vopred vyrobené.
Mám skúsenosti, že ak sa k ponuke pribalí aj nejaká vec - napríklad maličká sviečka, tak to už málokto vyhodí, asi si to vezme domov a ak aj neobjedná, aspoň si zapamätá, že niečo také existuje. Maličké kvetinárstva sú veľa námahy a malý výsledok, treba osloviť veľkosklady ale napríklad aj farnosti. Záleží na čo si trúfaš a koľko do toho chceš investovať. Jedna malá fotoreklama v dobrom časopise môže byť drahá, a vopred nikdy nevieš, či to bude prepadák alebo super úspech.
A nezabudni, vyrobiť je ťažko, ale predať ešte ťažšie. Ak nerada obchádzaš s kufrom podniky, kde ťa v 95 % odmietnu, nájdi si na to človeka - napríklad študenta managementu a zamotivuj ho percentom z predaja. Ani ty ani on nič nestratíte, on získa k teórii prax, a ty zákazníkov a čas na robotu. No ja by som v prvom rade prerobila tú internetovú stránku - pozerať nestačí, musí sa dať objednávať, ale napríklad aj dať si vyrobiť sviečku na želanie, dať ju poslať ako darček, vybrať si balenie, skompletovať súpravy, objednať nápis... Veď už počas tejto debaty si získala zákazníčky. Prajem mnoho nápadov, roboty a predaných sviečok! Napíš nám, ako sa ti darí.
pyton
16.05.05,06:34
Všetci ti tu pekne poradili, super blcha, toľko motivácie, radosť pustiť sa do toho. Ja ešte pripájam, skús sa obrátiť na firmy s darčekovými predmetmi pre firmy. Oni dostávajú objednávky od firiem na darčekové predmety a sú radi novým darčekom, keďže "všetko tu už bolo" a firmy chcú byť originálne. Tam určite uspeješ!!!
stahus
16.05.05,06:35
Joj velmi pekne dakujem.
No prave rozmyslam o plagatoch. Mozno prv nieco male domacky urobene, mozno neskor v lepsich kvalitach. O tych kvetinarstvach je pravda, ze sa tam da predat ale ako tu bolo spomenute je to v malom.
Ta druha myslenka pohrat sa s internetom je super vec. A tie loga este lepsia. Uz mam aj zopar napadikov :) Teraz cez leto sa s tym bude musiet makat aby sme na Vianoce boli pripraveny.
Dakujem Vam velmi pekne. Hned ako urobim nejaky ten plagatik tak sa ozvem.

PS: Inak citam knihy zamerane na predaj tak dufam, ze to budem vediet zrealizovat

Pochvalu na margo vyroby sviecok patri Bayi a Misovi Kenderovcom. Ale urcite vsetky tieto odkazy odovzdam.
stahus
16.05.05,06:37
Dakujem Velmi pekne.
Ozvem sa ako to prebieha.
franziska
08.06.05,07:33
Ahoj,


ja osobne som si zriadila internetový obchod, ak chceš tak ti môžem tvoje výrobky zverejniť aj na svojej stránke.

Navštív www.i-netshop.sk (http://www.i-netshop.sk)

Franziska
tmhwk
30.06.05,12:41
Možno by si mohol skúsiť štastie aj na ebay.com, teda ak vieš aspoň v náznakoch o čom hovorím :) Existujú už aj na Slovensku a v Čechách ľudia ktorí tak predávajú výrobky. Americký, respektíve nemecký /ebay.de/ trh by o také veci mal možno záujem. Bude to ale asi treba dobre nafotiť, okomentovať, budú problémy s poštou, platbami a tak. Ale dá sa to vyriešiť.