grušina
22.10.08,18:50
Dobrý deň,
prosím vás vie niekto ako vystaviť zápočtový list v pohode? Ja som sa tu v témach dočítala, že je to pod "Potvrdenie zamestnania" ale tam mi to dáva len po mesiacoch. Je možnosť urobiť to za celé obdobie?
vopred ďakujem za rady a názory
jozka56
22.10.08,17:06
Dobrý deň,
prosím vás vie niekto ako vystaviť zápočtový list v pohode? Ja som sa tu v témach dočítala, že je to pod "Potvrdenie zamestnania" ale tam mi to dáva len po mesiacoch. Je možnosť urobiť to za celé obdobie?
vopred ďakujem za rady a názory
Grušina, nastav sa v personalistike na konkrétneho zamestnanca, v tlačových zostavách si pozri kartu zamestnanca, kde uvidíš koľko rokov, dní bol u Vás v zamestnaní, zapíš si to alebo vytlač. Potom prejdi do tlačovej zostavy Potvrdenie o zamestnaní, ktorú si vytlačíš/obe strany/ ,ale odpracovanú dobu musíš dopísať ručne. Skús.
bobotova
22.10.08,17:09
V personalistike na konkrétnom zamestnancovi Na záložke Doplnkové údaje si v tabuľke Započítané dáš 0 rokov 0 dní a malo by to byť v poriadku. Pri tlač.zostavách to vytlačíš cez Potvrdenie o zamestnaní.
jozka56
22.10.08,17:18
V personalistike na konkrétnom zamestnancovi Na záložke Doplnkové údaje si v tabuľke Započítané dáš 0 rokov 0 dní a malo by to byť v poriadku. Pri tlač.zostavách to vytlačíš cez Potvrdenie o zamestnaní.
Ďakujem Ti bobotova za cennú informáciu, ja ako samouk som to nevedela a vždy som zápočet dopisovala ručne. Už som si to v SW preverila a funguje to.:---:---
grušina
22.10.08,17:58
Baby ďakujem na sto krát....