evuska
23.10.08,10:54
Dobrý mal niekto skúsenosť s firmou Barker s. r.o., majú sklady v Poprade a v Bratislave. Manželovi ponúkli miesto a zvažuje len som nikde na nete nič o nich nenašla tak či náhodou niekto neviete či su seriózny alebo dáke info. Poradte mi Ďakujem
hanelie
23.10.08,09:11
kuki tu: http://www.barker.sk/kontakt.html
dáke info :)
evuska
23.10.08,12:00
Diki to som našla ja len či niekto nevie niečo lebo stránku majú perfektnú ale bojíme sa s manželom, že nechá robotu vybaví si živnosť a bude to na hovno.
Zypsik
23.10.08,12:44
Podla obchodneho registra firma vznikla len nedavno (par mesiacov), rovnako ako ich webstranka.
Dotycny pan Simko vsak v stavebnictve podnika uz asi dlhsie.
evuska
23.10.08,13:04
hej a s akými výsledkami? Neviete náhodou
chandler
23.10.08,13:21
hej a s akými výsledkami? Neviete náhodou

ved sa ho spytajte. ak ma robotu a mal ist do neistoty, tak by sa mu to malo oplatit.
a preco vlastne na zivnost? to je vzdy podozrive.
evuska
23.10.08,13:25
no to by bolo montovanie okien a dverí vlastne práca montážnika a v tom sú ťažké prachy. Aj teraz robí vlastne skoro to isté len nie na živnosť. Aby nemusel za nich odvádzať tak na živnosť. Muž má teraz cenu práce 40 000 a vidí s toho 26000 tak keby to bolo na živnosť tak by to bolo lepšie aj keby si zaplatil odvody. A teraz má výplatu aj s 2 mesačným sklzom teraz mal len augustovú. No tak ja neviem
chandler
23.10.08,13:29
som myslel ze mu tu zivnost navrhol zamestnavatel - to je cudne. ak to bolo tak ze si moze vybrat tak je to ok.
tak ak nie je spokojny tam kde je tak preco neist inde?
evuska
23.10.08,13:48
Ja som to myslela skôr tak že nie je spokojný ale bojí sa ísť inde lebo máme dve malé detičky. A ked si vybaví tu živnosť tak aby to nebolo zbytočné. A ešte plat by mal 40 až 60 tis. podla výkonu len nevieme či je to reálne. Sme z popradu tak len tolko no keby to bolo naozaj tak by to bolo super zato zisťujem aka je to firma. Lebo jedna babka povedala a prachy byť nemusia teraz aj ked neskoro ale má. A toho sa bojíme
chandler
23.10.08,14:38
vybavenie zivnosti nic nestoji.
no naslubovat mu mozu co chcu, otazka je kolko by dostal naozaj. skor by som sa snazil dostat do nejakej serioznej firmy. slovaktual a pod. zmena je vzdy riziko, to sa tazko radi. ale moze sa stat ze o pracu prijde aj tam kde je teraz, stavebny boom pomaly konci.