scorpions
23.10.08,13:27
mám zamestnanca ktorý v oktobri bol iba dva dni v práci. 6.10. dostal prvé napomenutie za porušenie pracovnej disciplíny a zároveň som ho vyzvala aby zdokladoval nenastúpenie do práce no do dnešneho dňa o ňom nič neviem a ani mi nič neposlal . Rozhodla som sa že mu dám výpoveď podľa § 68 ZP. Od ktorého dňa mu ju môžem dať, keď odrobil iba prvé dva dni ? poraďte mi je to dosť súrne. Ďakujem.
Gabi03
23.10.08,11:33
Výpoveď mu môžete poslať ihneď, avšak tá bude platná až dňom prevzatia výpovede, alebo vrátenia výpovede. Preto doporučujem zaslať ju poštou na "doručenke".
Tweety
23.10.08,11:38
mám zamestnanca ktorý v oktobri bol iba dva dni v práci. 6.10. dostal prvé napomenutie za porušenie pracovnej disciplíny a zároveň som ho vyzvala aby zdokladoval nenastúpenie do práce no do dnešneho dňa o ňom nič neviem a ani mi nič neposlal . Rozhodla som sa že mu dám výpoveď podľa § 68 ZP. Od ktorého dňa mu ju môžem dať, keď odrobil iba prvé dva dni ? poraďte mi je to dosť súrne. Ďakujem.
Len taká podotázka, nie je v skúšobnej dobe?
scorpions
23.10.08,11:39
a keď sa dohodneme na dohode , môže ísť od dátumu 7.10. ? alebo koľko dní dozadu sa môže dať?
scorpions
23.10.08,11:42
nie je v skúšobnej dobe. ak by sme sa dohodli na výpovedi podľa § 60 ZP koľko dní dozadu sa môže ukončiť pracovný pomer?
Gabi03
23.10.08,11:43
So spätnou platnosťou sa nemôže skončiť žiaden PP. :D
Tweety
23.10.08,11:44
nie je v skúšobnej dobe. ak by sme sa dohodli na výpovedi podľa § 60 ZP koľko dní dozadu sa môže ukončiť pracovný pomer?
Skončiť PP spätne nemôžete.
Kazu
23.10.08,12:25
nie je v skúšobnej dobe. ak by sme sa dohodli na výpovedi podľa § 60 ZP koľko dní dozadu sa môže ukončiť pracovný pomer?

Keď sa to tak vezme, papier znesie všetko. Ale chcete v budúcnosti riskovať pokutu za neskoré odovzdanie odhlášok do poisťovní?