pánkoj
23.10.08,14:16
Zdravím,niektoré www sa mi neotvoria - je potrebný javascript. Nako´ľko nie som až taký zbehlý v tomto, poraďte prosím. Šiel som aj cez n ápovedu - nástroje-sieť internet- ale asi to bude v tom, že ho nemám nainštalovaný???Díky.
misoft
23.10.08,18:12
Možno ho len nemáš povolený. Choď Nástroje>Možnosti>Obsah, kde povolíš (√) "Povoliť Javascript" a "Povoliť Javu"

Predpokladám, že máš FF
davidkoo
09.11.08,19:00
Pokial teda nemáš s takýmito vecami skúsenosti, asi si si nevypol používanie javascriptu sám. Každý moderný prehliadač ho už obsahuje a je v ňom aktivovaný. Neviem teda aký prehliadač používaš ty. V dnešnej dobe je tých prehliadačov fakt veľa a každý je iný. Niekde v menu na lište (hore) v nastaveniach by mala byť možnosť aktivácie javascriptu na stránkach. Predpokladam ale, že takýto krok si už absolvoval.
Ja odporúčam, aby si si stiahol nový prehliadač. Prehliadače sú voľne dostupné (zadarmo) na stiahnutie, väčšinou aj v slovenskom jazyku. Odporúčam Operu z opera(bodka)com. Jednoducho nainstaluješ a otvoríš. javascript je hned aktivovaný, ak nie, aktivuješ ho v menu stlačením tlačidla F12, zašktrnutím možnosti Povolit Javascript.
duves
10.11.08,06:54
Kedysi som skusal instaloval AV Kaspersky a odobralo to uplne nejake javacripty. Nikdy mi to neslo opravit, aj povolenia boli nastavene. Pomohla iba nova instalacia a Kaspera už neskusať.
vasulka
11.03.09,15:36
já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť.:mad: Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. :) V.
ivoovi
11.03.09,21:11
já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť.:mad: Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. :) V.

Skus reinstal prehliadaca. Pripadne naistaluj si iny a vyskysaj ci robi to iste.
Moze to byt aj firewallom. Moj blokuje aj reklamy
Daj vediet.
Marína
11.03.09,22:13
já mam zase iný problém s Javascriptom. Mam ho povolený, ale pri vstupe do IB mi to stále píše , že nemám Javascript povolený. Už naviem kde mam pozrieť.:mad: Poradíte mi niekto prosím. Ďakujem. :) V.
Mám ten istý problém, ale len s PB.
Stevo5
12.03.09,14:02
Problém s IB som pred časom aj ja riešil tak, že som na IB mal iný prehliadač, ten fungoval. So svojím stabilným prehliadačom somsa na IB nevedel prihlásiť. Po čase (asi niektoré update systému alebo prehliadačov) sa to upravilo samé a idú oba v pohode. IE7+IE7PRO a Opera.
vasulka
13.03.09,09:03
Ďakujem za radu, ale nepomohlo, reinstalovala som Mozillu a stále to isté. Robí mi to len pri Poštovej banke, tam sa mi nedarí zmenit frekvencia výpisov. V Slov. sporitel. je to v poriadku. Tam mi to nič neoznamuje. Myslím si,že je to od doby, kedy som nainstalovala Mozillu 3.:mee:
vasulka
13.03.09,09:32
Ďakujem za radu, ale nepomohlo, reinstalovala som Mozillu a stále to isté. Robí mi to len pri Poštovej banke, tam sa mi nedarí zmenit frekvencia výpisov. V Slov. sporitel. je to v poriadku. Tam mi to nič neoznamuje. Myslím si,že je to od doby, kedy som nainstalovala Mozillu 3.:mee:

:) :) :) Hurááá, nainstalovala som Operu, všechno ide ako má. Vééélmi pekne ďakujem. :) V.