erika527
30.06.04,12:04
Boli sme na zahraničnej pracovnej ceste. Máme nárok vo výške 50% z výšky stravného určené na jeden deň ak boli sme tam menej ako 12 hod.?
Ďakujem.
bea
30.06.04,12:20
V § 13 o cestovných náhradách je uvedené, že ak pracovná cesta v zahraničí trvá menej ako 6 hod. nárok na stravné je vo výške 25 % základnej náhrady, ak trvá menej ako 12 hod. ale viac ako 6 hod., tak 50 %.