Wolfova
24.10.08,13:32
prosím poraďte mi, ako môžem zapojiť digi tv, satelit a DVD prehrávač do telky s 1 scart výstupom. Chlapík, čo mi bol zapojiť digitv mi všetko povyťahoval, zapojil iba digitv a ostatné mi nechal tak. Vďaka, amatér.
jaruj
06.11.08,08:05
Vsak na digi box sa pripoji DVD a ostane a nie do telky
Chobot
06.11.08,12:02
prosím poraďte mi, ako môžem zapojiť digi tv, satelit a DVD prehrávač do telky s 1 scart výstupom. Chlapík, čo mi bol zapojiť digitv mi všetko povyťahoval, zapojil iba digitv a ostatné mi nechal tak. Vďaka, amatér.

Existujú SCART zlučovače, cez ktoré môžeš pripojiť viacero SCART prípojok na jednu prípojku na TV. Zvyknú byť buď prepínateľné, alebo trvalo zapnuté,. vtedy ale môžeš mať zapnuté naraz len jedno zariadenie, aby TV nedostával zmätočne dvojitý signál. VYzerá to ako priložené obrázky:
najag
26.11.08,15:41
Je mozne este vyuzit modulator naladeny na niektory vhodny kanal na Digi TV, alebo sat. prijimaci a jeden prijimac pripojit na antenny vstup TV, druhy na Scart a treba pozriet, ci televizor nema vstup Cinch. Existuje aj prepinac vstupov Scart, kde sa navoli cesta zariadenia, ktore chceme pozerat. Pozor vsak na potencialne rozdiely v zariadeniach, aby neodisiel niektory z elektronickych prepinacov vystupov Scart na niektorom zariadeni, stoji okolo 1000,-Sk.