JAJA11
24.10.08,13:51
Končí mi zmluva s mojim operátorom a chcem ho vymeniť za O2 fér. Na to moje telefonovanie bohato stačí. Nemám však skúsenosti s fungovaním, signálom a pod. Má niekto skúsenosti s O2 a aj s O2 fér?
Meggi 1
25.10.08,19:11
Končí mi zmluva s mojim operátorom a chcem ho vymeniť za O2 fér. Na to moje telefonovanie bohato stačí. Nemám však skúsenosti s fungovaním, signálom a pod. Má niekto skúsenosti s O2 a aj s O2 fér?
Ja mám cez O2 paušál Pre mňa, nemala som zatiaľ problémy ani so signálom, ani s fungovaním, ani vo faktúre neboli chyby. Keby som nemala viazanosť, prešla by som na O2 fér.
Ako negatívum hodnotím, že im nefunguje posielanie a prijímanie textových správ do niektorých krajín. Chcela som poslať do - a aj mne chceli poslať sms z - Veľkej Británie, ale sa nám to nepodarilo. Volala som na zákaznícku linku, tak mi povedali, že to nemajú ešte s GB zmluvne dotiahnuté. Po čase aj to snáď spustia.
Ale keď nevoláš veľa a len v rámci Slovenska, to stačí, vyzerá to byť naozaj férové :)
JAJA11
27.10.08,05:38
Ja mám cez O2 paušál Pre mňa, nemala som zatiaľ problémy ani so signálom, ani s fungovaním, ani vo faktúre neboli chyby. Keby som nemala viazanosť, prešla by som na O2 fér.
Ako negatívum hodnotím, že im nefunguje posielanie a prijímanie textových správ do niektorých krajín. Chcela som poslať do - a aj mne chceli poslať sms z - Veľkej Británie, ale sa nám to nepodarilo. Volala som na zákaznícku linku, tak mi povedali, že to nemajú ešte s GB zmluvne dotiahnuté. Po čase aj to snáď spustia.
Ale keď nevoláš veľa a len v rámci Slovenska, to stačí, vyzerá to byť naozaj férové :)

Ďakujem za informácie. Telefonujem väčšinou iba na Slovensku, víkendové hovory a pod. vôbec nevyužívam, takže to bude pre mňa to najlepšie. Zároveň moji rodičia a svokrovci menia Prima karty a Easy karty na O2 karty, takže to ešte budeme mať po 3 min zadarmo. :) Pýtala som sa v ORANGE-i, či nechystajú aj takéto paušály, ale zatiaľ nie. Ľudia, ktorí málo volajú, pre nich nie sú zaujímaví. :o
Olice
27.10.08,06:00
A ako je to s telefónnymi číslami. Ak meníte niektorého mobilného operátora za O2, môžete si ponechať telefónne číslo, ktoré ste používali doteraz, alebo sa to nedá?
Meggi 1
27.10.08,21:12
A ako je to s telefónnymi číslami. Ak meníte niektorého mobilného operátora za O2, môžete si ponechať telefónne číslo, ktoré ste používali doteraz, alebo sa to nedá?
Dá sa to. Môžeš si preniesť svoje telefónne číslo k O2 a navyše môžeš získať bonus 500 SK. Pripojím link, kde si o tom môžeš prečítať viac.
zdroj: http://www.sk.o2.com/ludia/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html
Meggi 1
27.10.08,21:19
Ďakujem za informácie. Telefonujem väčšinou iba na Slovensku, víkendové hovory a pod. vôbec nevyužívam, takže to bude pre mňa to najlepšie. Zároveň moji rodičia a svokrovci menia Prima karty a Easy karty na O2 karty, takže to ešte budeme mať po 3 min zadarmo. :) Pýtala som sa v ORANGE-i, či nechystajú aj takéto paušály, ale zatiaľ nie. Ľudia, ktorí málo volajú, pre nich nie sú zaujímaví. :o
To bude naozaj dobré riešenie. Odporúčam.
JAJA11
28.10.08,05:31
Dá sa to. Môžeš si preniesť svoje telefónne číslo k O2 a navyše môžeš získať bonus 500 SK. Pripojím link, kde si o tom môžeš prečítať viac.
zdroj: http://www.sk.o2.com/ludia/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html

Skvelá informácia, hneď by som za ňu dala bod, kebyže to ide. :)
Olice
28.10.08,05:47
Dá sa to. Môžeš si preniesť svoje telefónne číslo k O2 a navyše môžeš získať bonus 500 SK. Pripojím link, kde si o tom môžeš prečítať viac.
zdroj: http://www.sk.o2.com/ludia/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html
Ďakujem za informáciu:).
joni102
28.10.08,10:10
Ja som pred par dnami posielala sms do anglicka a nebol ziaden problem. Tak to uz mozno maju poriesene.
Martin Mocko
28.10.08,10:33
O2 má zopár vlastných vysielačov..a tam kde ich nemá funguje v "národnom roamingu" cez ET vysielače. Takže na území SR by nemal byť problém s O2. Ja osobne musím pochváliť O2fér. Vyhrabal som dva staré - nepoužívané telefóny a s manželkou telefonujeme cez O2 - takže máme 100min mesačne za 95 SKK...:rolleyes:
Meggi 1
28.10.08,23:56
Skvelá informácia, hneď by som za ňu dala bod, kebyže to ide. :)


Ďakujem za informáciu:).
Rado sa stalo :) hlavne, že pomohla.
liba2
29.10.08,00:52
Dá sa to. Môžeš si preniesť svoje telefónne číslo k O2 a navyše môžeš získať bonus 500 SK. Pripojím link, kde si o tom môžeš prečítať viac.
zdroj: http://www.sk.o2.com/ludia/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html
Tiež patrím do rodiny O2 a svoj prestup neľutujem.
Za prestup som zaplatila "pokutu" u pôvodného operátora 500 Sk, takže zo strany O2 ide o kompenzáciu tohto výdavku - "o pofúkanie boľačky".
VladoaKatka
29.10.08,04:01
A ako je to s telefónnymi číslami. Ak meníte niektorého mobilného operátora za O2, môžete si ponechať telefónne číslo, ktoré ste používali doteraz, alebo sa to nedá?

Máme karty O2 od začiatku fungovania tejto spoločnosti na Slovensku. Nemáme s tým problém, využívame túto sieť aj na volania do susedných štátov, zdá sa mi, že je to finančne výhodnejšie ako od druhých dvoch operátorov a rozhodne je to výhodné na volania medzi rodinnými príslušníkmi,... alebo jeden môj klient využíva tieto karty na komunikáciu s predajňami.
Tento mesiac sme preniesli jedno číslo z Or...e na O2 fér.
Zaplatili sme vstupný poplatok 605,- Sk, táto suma je záloha na 1 rok, ktorú potom vrátia. Pôvodný operátor za prenos čísla fakturoval 399,- Sk.
Pôvodný operátor okamžite reagoval a ponúkal "výhody", ale neuspel.
Katy a R
29.10.08,08:19
... Vyhrabal som dva staré - nepoužívané telefóny a s manželkou telefonujeme cez O2 - takže máme 100min mesačne za 95 SKK...:rolleyes:

... to ak mám nepoužívaný telefón s neaktívnou SIM kartou (napr. od globtelu).. môžem využiť? treba odblokovať, alebo čo s tým:confused:
Martin Mocko
29.10.08,08:42
... to ak mám nepoužívaný telefón s neaktívnou SIM kartou (napr. od globtelu).. môžem využiť? treba odblokovať, alebo čo s tým:confused:

Pri programe O2 fér neposkytujú telefón. To je rozdieľ oproti paušálom od ET alebo OR. Kedysi dávno boli "paušálové" telefóny blokované - nefungovali s inou kartou - iba s kartou od operátora - od ktorého sa telefón zakúpil. Neviem kedy presne ET a OR prestali s týmto "športom" ale neskôr už neexistovali blokované telefóny. Ak by aj telefón bol blokovaný - stačí navštíviť nejaký mobil shop a tam ti prepália nový soft a telefón bude fungovať i s O2 simkou.

Ako funguje O2 - nebudem ti to celé rozpisovať. Navštív predajňu a tam ti to dosť jasne vysvetlia. Ja osobne som bol s vysvetlením v predajni veľmi spokojný...