mahroch
26.10.08,11:19
Ahojte,
rad by som vas poprosil o pomoc rekonstrukciou priebehu zabavnej sutaznej relacie Videostop, ktory chceme pripravit pre partiu starsich dospelakov na silvestra. Velmi by mi pomohlo keby sme si spomenuli na co najpresnejsi priebeh, kvoli atmosfere - my to uz potom upravime podla potreby, tj. ako isli jednotlive casti po sebe ( kocky, filmove ukazky, ...) kolko krat sa losovali kocky, kolko bolo ukazok, kedy prisli hostia atd.

Ja budem intenzivne hladat na nete vsetky info, ale zatial som nasiel len toto:
link - to su tie kocky.
link - znelka videostopu

Ja mam zlu pamat tak si len pamatam ze tam boli kocky, ukazky filmov a hostia. A samozrejme Rosak. Ale ako to slo po sebe to uz fakt netusim.

Dakujem za akukolvek pomoc

Maros
Bionda
31.10.08,12:12
Tie kocky boli až na úplný koniec- podľa tých troch kociek a dosiahnutých spoločných čísel bola určená výhra.(napr. dve1 , dve3.......tri1....)
Hostia radili - na zač. boli určené dvojice , hosť- súťažiaci, súťažiaci si vyberal kto mu pomôže.
mahroch
31.10.08,12:20
ano, medzicasom som sa dopracoval k tomu, ze boli 3-4 sutaziaci, ktori v prvom kole hadali sami (ukazka + otazka) a po prvom kole prisli hostia. ti este nevedeli kto je s kym. v dalsom kole si sutaziaci mohli za pomocnika vybrat hosta, ktory ich oklamal alebo poradil - podla toho dostal bod on, alebo sutaziaci. pred tretim kolom sa myslim spojili a to uz hadali obaja spolocne. ako stvrte kolo boli tie kocky.

ale nie som si uplne isty tym ci hostia hadali spolocne so sutaziacimi. viem ze sa im tam scitavali body, ale to hadanie si asi pletiem s 'Kufrom' .
Bionda
25.11.08,12:24
Nedávno sa mi čosi " vybavilo" ak ešte aktuálne. 1.kolo bolo vždy, že súťažili len súťažiaci a to, že museli určiť názov filmu!Preto sa prihlasovali za sebou a na obrazovke nabiehalo kto sa koľký prihlásil a v takom poradí aj odpovedali, ak ten prvý neuhádol a druhé kolo s hosťami bolo už aj o tom čo sa stane .... event.a koľko hod. ukazovali hodiny a pod. otázky.