demeter
26.10.08,18:59
Budem stavať garáž,chcem sa spýtať či si stavebný material môžem dať do nákladov.Garáž budem použivať na parkovanie traktora na ktorom vykonávam svoju prácu.Stavebne povolenie už mám,stavbu si budem stavať svojpomocne.Ďakujem!!
Tweety
26.10.08,18:23
Budem stavať garáž,chcem sa spýtať či si stavebný material môžem dať do nákladov.Garáž budem použivať na parkovanie traktora na ktorom vykonávam svoju prácu.Stavebne povolenie už mám,stavbu si budem stavať svojpomocne.Ďakujem!!
Nie, nie je to VOZD.
demeter
26.10.08,18:33
A v akom pripade by som si ju mohol dať do nákladov.
JankaO
26.10.08,18:36
Budem stavať garáž,chcem sa spýtať či si stavebný material môžem dať do nákladov.Garáž budem použivať na parkovanie traktora na ktorom vykonávam svoju prácu.Stavebne povolenie už mám,stavbu si budem stavať svojpomocne.Ďakujem!!
Stavebný materiál vstupuje do obstarávacej ceny nehnuteľnosti, ktorá sa potom odpisuje.
Tweety
26.10.08,19:08
A v akom pripade by som si ju mohol dať do nákladov.
Stavebný materiál tvorí OC garáže. Nákladom sa stáva až odpis samotnej garáže zaradenej do podnikania .
demeter
26.10.08,19:15
Ja by som si ju mohol odpisovať až po celkovej stavbe,lebo som kupil kvadre v hodnote 50 000,-SK,myslel som si že to môžem dať do nákladov už teraz.Stavať začnem až na jar.
Tweety
26.10.08,19:17
Ja by som si ju mohol odpisovať až po celkovej stavbe,lebo som kupil kvadre v hodnote 50 000,-SK,myslel som si že to môžem dať do nákladov už teraz.Stavať začnem až na jar.
Áno, až po zaradení stavby.