Lenka1979
27.10.08,11:19
Neviem či som dobre zaradila tému,
ale súrne potrebujem stiahnuť knihu došlej a odoslanej pošty-niečo také ako keď na pošte potrvdzujú doporučenú zásielku a vypíše sa to na podací hárok, ale ja potrebujem len pre potreby firmy poznamenať kedy mi aká pošta do firmy prišla a aká odišla. Ďakujem.
Olice
27.10.08,10:45
Toto je vyslovene poštový hárok, ktorý som našla v dokumentoch.
Hľadáš trošku iné, však?
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=145
Lenka1979
27.10.08,10:59
Toto je vyslovene poštový hárok, ktorý som našla v dokumentoch.
Hľadáš trošku iné, však?
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=145
Olice, ďakujem Ti za ochotu, cením si to, ale hľadám niečo také, ako napr. dnes odošlem 50 faktúr poštou obyčajne-nie doporučene, pošta mi to nepotvrdí, lebo to nie je na podacom hárku (ako doporučene), tak len pre vlastnú potrebu potrebujem napísať komu a kedy išla faktúra,atď.... Neviem či rozumieš,čo myslím.
Ďakujem.
Olice
27.10.08,11:16
Olice, ďakujem Ti za ochotu, cením si to, ale hľadám niečo také, ako napr. dnes odošlem 50 faktúr poštou obyčajne-nie doporučene, pošta mi to nepotvrdí, lebo to nie je na podacom hárku (ako doporučene), tak len pre vlastnú potrebu potrebujem napísať komu a kedy išla faktúra,atď.... Neviem či rozumieš,čo myslím.
Ďakujem.
My na také niečo používame knihu došlých a odoslaných faktúr, možno by Ti to vyhovovalo. Chcela som Ti jeden hárok oscanovať, ale široko-ďaleko nie je funkčný scaner. Ak sa mi to podarí, tak ten jeden hárok priložím. Inak je to dostať v ŠEVT-e (IGAZ 024).
Skúsim tak o hodinu.
VERONIKA6
27.10.08,11:19
Olice, ďakujem Ti za ochotu, cením si to, ale hľadám niečo také, ako napr. dnes odošlem 50 faktúr poštou obyčajne-nie doporučene, pošta mi to nepotvrdí, lebo to nie je na podacom hárku (ako doporučene), tak len pre vlastnú potrebu potrebujem napísať komu a kedy išla faktúra,atď.... Neviem či rozumieš,čo myslím.
Ďakujem.
Tiež by som doporučovala poštovú knihu, nakoľko je potrebné zaevidovať všetku odoslanú a došlú poštu.
Lenka1979
27.10.08,11:38
OK, ďakujem Vám, musím si ju ísť kúpiť. Len som chcela pozrieť na jeden taký hárok. Aj tak ďakujem. Pekný deň prajem.
Olice
27.10.08,12:14
Takto to vyzerá, tu je iné číslo ŠEVT.
Ale je možné, že ani toto Ti nebude vyhovovať:rolleyes:.
Lenka1979
27.10.08,12:17
Takto to vyzerá, tu je iné číslo ŠEVT.
Ale je možné, že ani toto Ti nebude vyhovovať:rolleyes:.
Olice, je to presne to, čo som chcela. Strašne Ti ďakujem.;)
Lenka
Olice
27.10.08,12:18
Olice, je to presne to, čo som chcela. Strašne Ti ďakujem.;)
Lenka
Nie je za čo, aj nabudúce:);).
Lenka1979
27.10.08,12:21
;););)dík