tohirjohn
27.10.08,14:29
zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)
Zoltán Kovács
27.10.08,13:32
zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)

Faktúry tlačím na 80 gr kancelársky papier. A podľa mňa sú vkusné. ;)
mysimis
27.10.08,13:32
Ja tlačím faktúry na klasický kancelársky papier 80g.
veronikasad
27.10.08,13:33
Nie je dôležité na aký papier ju vytlačíš, skôr, aby ti ju včas odberatel zaplatil ...
Zoltán Kovács
27.10.08,13:33
Jedine niekedy reakcie klientov sú nevkusné, čo sa týka ceny práce. :D
Lenka1979
27.10.08,13:35
mimotemy...keby sme len také problémy mali...:D
tohirjohn
27.10.08,13:35
diky moc-som pokojny..s klientom problem neni-dam fakturu a vyplaca na prijmovy doklad peniazky hned :-)
Nadena
27.10.08,13:36
zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)

Dôležité je, aby bola tvoja faktúra uhradená.
poisonkatka
27.10.08,13:50
no este ked tlacis na kancelarsky je dobre, niektori este stale tlacia na traktorovy papier ihlickovou tlaciarnou, to je dost otrasne
Stefan2005
27.10.08,13:54
...dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..a nezda sa mi to nejake vkusne...

... zabudol si spomenúť, že v čom si to dal "dokopy":rolleyes:. Viem si predstaviť i vyhotovenie napr. v CorelDRAW-e, ale ten nie je zrovna určený na takéto úkony.
Obyčajne vystavujeme faktúry z účtovného softvéru, ten má nadefinovanú svoju štruktúru a podobu (ktoré však možno v určitých intenciách v interných editoroch editovať, doplňať) - a sme na ich formu zvyknutí.... Hoci pripúšťam, že som už tiež stretol faktúry, ktoré neboli nič moc... Viac ako ich vkusnosť je však asi dôležitá ich prehľadnosť a zrozumiteľnosť :).