Lenulka12
27.10.08,15:22
Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?
BXLmiami
27.10.08,14:34
Urcite treba k ocnemu.Bolo to urcite z nicoho nic?Nebola fyzicka namaha vcera,nedvihala si nieco tazke,nemas kasel?Ak nie tak prichadza do uvahy alergia,vysoky tlak...atd..
BXLmiami
27.10.08,14:38
Teraz som si vsimla zub.Mozu to byt lieky od bolesti-Ibalgin,Anopyrin...Kyselina salicylova,mohla si sa predavkovat.
Lenulka12
27.10.08,14:41
Teraz som si vsimla zub.Mozu to byt lieky od bolesti-Ibalgin,Anopyrin...Kyselina salicylova,mohla si sa predavkovat.
no neviem, lebo tie oci boli tusim skôr a este v lete som mala taky cudny pocit na pravom oku - triaslo sa ci co... a dost často, fakt neviem od čoho , nebola som s tym u lekara.
legolas
27.10.08,18:13
Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?

Ahoj, čo ešte čakáš? Už si mala byť u lekára a nie sa pýtať na porade ako Ti poradiť.
Rozalka
27.10.08,19:04
Mala by si navštíviť lekára, býva to aj z vysokého TK. Často sa to stáva aj pri námahe, mnohým ženám sa to stáva pri pôrode, ak si oči dobre nezažmúria.
Ak to nie je chorobné, pomôže priložiť vrecúško zo silného ruského/indického čaju. Pokiaľ si ešte nenavštívila lekára, daj si na oči vrecúško (samozrejme v správnej teplote, nie ihneď po zabarení), ak do rána neprejde, rozhodne neodkladaj návštevu očného.
pasuliatko
27.10.08,19:17
Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?

podla mna ano, skus na to si kúpiť kvapky alebo framikolín mastičku.ale určite zájdi lekárke
BXLmiami
27.10.08,22:50
Framykoin mast je dvojkombinacia antibiotik-neomycin a bacitracin-nevidim,ze by pisala o hnisavych ociach.