Peter Neuschl
28.10.08,08:08
Mam XP-profesional v češtine a neviem nájst sposob na zmenenie jazyka na slovensky.Našiel som len z angličtiny na slovenčinu.Existuje vobec tento program?
Infarkt
28.10.08,07:16
XP-čka sú vždy v angline a inštaluješ jednotlivé jazykové sady...v tvojom prípade čeština.
Treba si zohnať slovenskú sadu a nainštalovať...
Pidgey
28.10.08,11:52
XP-čka sú vždy v angline a inštaluješ jednotlivé jazykové sady...v tvojom prípade čeština.
Treba si zohnať slovenskú sadu a nainštalovať...
...ani nie, totiz CZ Win sa neinstaluju cez EN windows,ale uz instalacka je upravena do CZ (je mozne, ze maju aj jazykovu sadu na EN,ale ja som sa s takou instalaciou CZ este nestretol...).Cize na to ti, myslim SK nepojde dat.Ta ide iba na EN verziu, pokial viem. Treba skusit zavolat na hotline microsoftu, a tam ti povedia ci je nejaky navod ako to dat do slovenciny
Infarkt
28.10.08,12:07
...ani nie, totiz CZ Win sa neinstaluju cez EN windows,ale uz instalacka je upravena do CZ (je mozne, ze maju aj jazykovu sadu na EN,ale ja som sa s takou instalaciou CZ este nestretol...).Cize na to ti, myslim SK nepojde dat.Ta ide iba na EN verziu, pokial viem. Treba skusit zavolat na hotline microsoftu, a tam ti povedia ci je nejaky navod ako to dat do slovenciny

Máš pravdu...teraz som si uvedomil...SK ide dať len na EN verziu, ale CZ Win robia priamo...;)
dolfort
28.10.08,13:16
"Slovak Interface Pack
Produkt Slovak Interface Pack pre českú verziu systému Windows XP Professional a českú verziu systému Windows XP Home Edition poskytuje slovenské používateľské rozhranie pre prevažnú časť používateľského rozhrania systému Windows XP."

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=34838658-183A-4A5F-BF2A-7D285E81AFE2&displaylang=sk

Stiahnuť a nainštalovať. Bude ti to fungovať iba ak máš legálnu kópiu Win.
Prípadne musíš hľadať iné spôsoby ako sa dostať k tomu inštal. súboru, ale na porada.sk ich nanájdeš (etický kódex)...