sportik
28.10.08,14:24
Nedavno slovenska posta distribuovala do domacnsti letaky s ponukou pozicajte si bez starosti do 100.000 Sk.Bez rucitela, bez potvrdenia o prijme,bez poplatkov.A 50.000 Sk vraj vyplatia v hotovosti.Ma niekto uz s tym skusenost? Co to vsetko obnasa?Ake paierovanie a kolko to naozaj trva? Kedze si to neviem naozaj na poste predstavit.Tyka sa to aj zivnostnikov? Dakujem za odpovede.
duves
28.10.08,13:29
Co tak zajst na postu a zistit. Alebo priamo na internetovu stranku banky? Hm?
ekopo
28.10.08,13:33
Živnostík túto pôžičku určite nezíska, čo pokladám za diskrimináciu. Nie je to na letákoch ani ponukách uvedené. Aj ked sa všade deklaruje "bez potvrdenia príjmu" , tak to tak celkom nie je, pretože sa pýta potvrdenie o zamestnaní , kde sú rôzne kolonky....
Na stránke všetko nie je uvedené. Skutočnosť zistíš až na pošte.
duves
28.10.08,13:40
Živnostík túto pôžičku určite nezíska, čo pokladám za diskrimináciu.
To nie je diskriminacia, ale fakty demoscoringu. Aby som ta potešil, su aj povolania zamestnani, pri ktorych banka neda uver (čašnik, stražnik-člen bezp.služby...)
sportik
28.10.08,18:38
Tak teda dik. :-) Ale mohli kludne napisat viac detailov, aby clovek nemusel stepovat na poste ako pako. Na prvy pohlad to tam vyzera ovela jednoduchsie.Teda ide o klasicku bankvou pozicku. Ak my zivnostnici.
misomiso
28.10.08,18:46
To nie je diskriminacia, ale fakty demoscoringu. Aby som ta potešil, su aj povolania zamestnani, pri ktorych banka neda uver (čašnik, stražnik-člen bezp.služby...)

A co je na casnikovi take rizikove?
Ivana Š
28.10.08,19:02
A co je na casnikovi take rizikove?

úplne mimotemy

si nevidel slávny český film s Bolkom Polívkom? :D:D:D
"Nová doba! Nová doba! Host vyhazuje vrchního!"

A teraz vážne. Ja som pred mesiacom požiadala o úver z Poštovej Banky, aj bol schválený, lenže som zamestnaná, nie SZČO . So živnostníkmi je to horšie, bratovi rovno na pošte pri pohľade na DP povedali, aby si ani nepodával žiadosť.
Paula
28.10.08,19:03
Tak teda dik. :-) Ale mohli kludne napisat viac detailov, aby clovek nemusel stepovat na poste ako pako. Na prvy pohlad to tam vyzera ovela jednoduchsie.Teda ide o klasicku bankvou pozicku. Ak my zivnostnici.



Vieš, oni ako ktorýkoľvek iní, rátajú s tým, že keď už človek prestepuje pár hodín, tak sa nechá nalákať aspoň na nejaký iný ich produkt...pretože už nebude mať silu ísť stepovať inam .
willma
28.10.08,20:52
A co je na casnikovi take rizikove? pravdepodobne to, že všetci papierovo poberajú minimálnu mzdu a nikoho nezaujíma, že dostanú na ruku na čierno doplatok a okrem toho aj tringelty.