Stanislav 1975
28.10.08,21:54
Keďže som tu už niečo vyše roka, tak by som chcel vymenovať ľudí, ktorí mi za ten čas pomohli ( možno ani o tom nevedia), urobil som taký rebríček( viem, že mnohí z Vás možno so mnou nebudú súhlasiť, ale naozaj ide o to, že kto mne pomohol) Preto toto prosím berte ako subjektívny pohľad jedného z Vás


6.miesto-endrju, smith (dvaja rovnocenní páni, ktorí poradia)
5.miesto- Melnick
4.miesto- Slavica, Elena Navratilová ( tieto dievčatá veľmi dobre a rady poradia hlavne z oblasti správy nehnuteľností, vidieť, že správe domov dobre rozumejú)
3.miesto- Bastian ( i keď ma viackrát kritizoval , ale musím ho sem dať- najma za jeho charitatívne príspevky, vidieť, že má rád nielen ľudí ale i zvieratá)
2.miesto- Chobot ( perfektne poradí, je to sčítaný, vzdelaný človek a poradí nielen z účtovníctva, ale vlastne "vo všetkom je doma", klobúk dolu
1. miesto- WINNER IS- Misomiso ( chlapík, ktorý i keď nieje účtovník, ale zasa má obrovský prehľad či už o politike, ale najma o ekonomike a čo si uňho najviac vážim, že sa nebojí ísť do " ohňa" a svoj názor povie aj za cenu, že bude kritizovaný- a takých už tu nieje veľa, čo sa nezlomia pod kritikou...
Týmto by som chcel týmto ľuďom poďakovať, nakoľko práve títo ľudia ma veľa naučili, tak ešte raz-dík teda...
Stanislav 1975
28.10.08,21:01
Ježíš, zabudol som na Ermon, aj tebe ďakujem, ako som len mohol zabudnúť...
chlap
28.10.08,22:10
Ježíš, zabudol som na Ermon, aj tebe ďakujem, ako som len mohol zabudnúť...

A práve preto sú takéto rebríčky, ktoré si sa tu pokúsil zostaviť, úplne nafigu :mad: ...... poraďákov oceňujeme bodmi - tie potom vytvárajú rebríčky kvality poraďákov, ktoré sú ocenením ich práce na porade.
Melnick
29.10.08,00:42
Nechcem nikomu vyvracať jeho rozhodnutie a jeho názor a preto tak nekonám ani v tomto prípade. Je to výsostne Stanislavov názor / alebo skôr sympatie? ;)/ a nikto nemá právo brať mu ho, alebo ho presviedčať o opaku.
Za seba chcem povedať iba toľko:
Ak na tejto stránke pomôže niekto inému čo i len 1x, má u mňa miesto na tom najvyššom pomyselnom stupienku, či už mu za tú radu niekto bod pridelil, alebo nie . V dnešnej dobe je to vzácna vlastnosť pomáhať iným nezištne , bez nároku na odmenu, často na úkor času, ktorý mal byť venovaný možno niečomu, alebo niekomu inému :).
Nechcem, aby môj príspevok vyznel akokoľvek servilne, no pre mňa ste vzácni všetci ktorí tu pomáhate, bez ohľadu na počet Vašich bodov.:):):):):)
endrju
29.10.08,05:16
Keďže som tu už niečo vyše roka, tak by som chcel vymenovať ľudí, ktorí mi za ten čas pomohli ( možno ani o tom nevedia), urobil som taký rebríček( viem, že mnohí z Vás možno so mnou nebudú súhlasiť, ale naozaj ide o to, že kto mne pomohol) Preto toto prosím berte ako subjektívny pohľad jedného z Vás


6.miesto-endrju, smith (dvaja rovnocenní páni, ktorí poradia)
5.miesto- Melnick
4.miesto- Slavica, Elena Navratilová ( tieto dievčatá veľmi dobre a rady poradia hlavne z oblasti správy nehnuteľností, vidieť, že správe domov dobre rozumejú)
3.miesto- Bastian ( i keď ma viackrát kritizoval , ale musím ho sem dať- najma za jeho charitatívne príspevky, vidieť, že má rád nielen ľudí ale i zvieratá)
2.miesto- Chobot ( perfektne poradí, je to sčítaný, vzdelaný človek a poradí nielen z účtovníctva, ale vlastne "vo všetkom je doma", klobúk dolu
1. miesto- WINNER IS- Misomiso ( chlapík, ktorý i keď nieje účtovník, ale zasa má obrovský prehľad či už o politike, ale najma o ekonomike a čo si uňho najviac vážim, že sa nebojí ísť do " ohňa" a svoj názor povie aj za cenu, že bude kritizovaný- a takých už tu nieje veľa, čo sa nezlomia pod kritikou...
Týmto by som chcel týmto ľuďom poďakovať, nakoľko práve títo ľudia ma veľa naučili, tak ešte raz-dík teda...
Vsimol som si, ze tu bolo spomenute moje meno a preto si dovolim vyjadrenie aj v takejto teme.
Tesi ma, ze som niekomu pomohol, ale urcite som to nerobil preto, aby som mohol byt zaradeny do akehokolvek rebricka.
Podstatne viac mi zalezi na tom, aby som inym (ne)robil to, co (ne)ocakavam od inych. :)
Stanislav 1975
29.10.08,10:38
A práve preto sú takéto rebríčky, ktoré si sa tu pokúsil zostaviť, úplne nafigu :mad: ...... poraďákov oceňujeme bodmi - tie potom vytvárajú rebríčky kvality poraďákov, ktoré sú ocenením ich práce na porade.
Ahoj chlap, dovoľ aby som s tebou nesúhlasil, neviem, ale tie porada body niesú vždy zárukou kvality, totiž koľko krát sa stane, že mi kvalifikovanejšie poradí človek , ktorý má napr.120 súhlasov ako ten ktorý má 1300súhlasov a sledujem to dosť často, že aj nováčikovia vedia poradiť- takže nemám ilúziu o tých bodoch, niečo to o človeku napovie, ale nie vždy je to 100%. Napríklad- keď sem napíšeš nejakú gratuláciu, tak máš istých 100súhlasov a keď to zopakuješ pri každom mene, tak máš súhlasov, že ich možeš predávať a pritom si nikomu nič neporadil, vieš , čo som tým chcel povedať? Body ani súhlasy NIESÚ všetko!!! A okrem toho, v tom rebríčku sú aj osobné sympatie.
chlap
29.10.08,11:06
Ahoj chlap, dovoľ aby som s tebou nesúhlasil, neviem, ale tie porada body niesú vždy zárukou kvality, totiž koľko krát sa stane, že mi kvalifikovanejšie poradí človek , ktorý má napr.120 súhlasov ako ten ktorý má 1300súhlasov a sledujem to dosť často, že aj nováčikovia vedia poradiť- takže nemám ilúziu o tých bodoch, niečo to o človeku napovie, ale nie vždy je to 100%. Napríklad- keď sem napíšeš nejakú gratuláciu, tak máš istých 100súhlasov a keď to zopakuješ pri každom mene, tak máš súhlasov, že ich možeš predávať a pritom si nikomu nič neporadil, vieš , čo som tým chcel povedať? Body ani súhlasy NIESÚ všetko!!! A okrem toho, v tom rebríčku sú aj osobné sympatie.

Tak, ako ja som nesúhlasil s tvojím názorom, tak aj ty máš právo nesúhlasiť s mojím (nepotrebuješ na to dovolenie) ;).

- asi som sa v predchádzajúcom príspevku zle vyjadril, takže to skúsim napraviť ..... chcel som len vyjadriť, že ak niekto chce verejne chváliť ľudí zostavením rebríčka, je to vždy len subjektívny názor jednotlivca, ktorý môže navyše uraziť iných jednotlivcov tým, že ich neuvedie v správnom poradí, alebo na niekoho zabudne. Bodovanie vyjadruje síce rovnako subjektívny názor, ale viacerých jednotlivcov, takže sa viac približuje k objektivite.

Tým samozrejme nechcem upierať niekomu právo uverejniť takýto rebríček - len som chcel upozorniť, že takýto rebríček môže priniesť viac škody ako osohu.
Dav
29.10.08,17:29
V mojom rebríčku sú na prvom mieste Richard , zakladajúci členovia Porady a moderátori jednotlivých tém. Takže No.1 u mňa je nápad zriadiť, zrealizovať a udržiavať túto stránku v chode, s garanciou odbornosti, s aktuálnymi zákonmi a komentármi zákonov od odborníkov a s možnosťou pýtať si radu od iných a dostať odpoveď podloženú zákonmi a skúsenosťami.
jozka56
29.10.08,17:44
Stanislav1975 vyjadril si svoj názor a ja to oceňujem.j:---
misomiso
29.10.08,18:19
Dakujem, ale naozaj si uprimne myslim, ze by to tu nemalo byt o rebrickoch.
pepsikova
29.10.08,18:28
Neviem,prečo tu rozoberáte,čo mal,alebo nemal urobiť..vyjadril vďačnosť a mal tú odvahu,že to hodil na papier - teda pomyselný papier..každý z nás má takýto rebríček ale nie každý má odvahu..niektorí berú rady a ani ďakujem nepovedia..si myslím ja...
Stanislav 1975
29.10.08,18:41
Neviem,prečo tu rozoberáte,čo mal,alebo nemal urobiť..vyjadril vďačnosť a mal tú odvahu,že to hodil na papier - teda pomyselný papier..každý z nás má takýto rebríček ale nie každý má odvahu..niektorí berú rady a ani ďakujem nepovedia..si myslím ja...
Presne tak pepsikova, vystihla si to- totiž fakt som chcel týmto sposobom verejne poďakovať ľuďom, pri ktorých nickoch, keď založia temu, alebo odpovedajú, tak začnem trošku viac sledovať práve ICH, a viem prečo...
Ja viem prečo mám o niečo radšej misamisa, alebo trebárs Melnick a ostatných z rebríčka...Totiž práve ich názory sú mi najbližšie, najviac MNE pomohli. Ja viem pomáhaju tu všetci, len som chcel poďakovať práve týmto ľuďom...
judita1971
29.10.08,18:41
Myslím si, že tu máme "Poraďácke nebo" plné hviezd. Niektoré svietia jasnejšie, druhé menej... ale svietia. Máme tú aj súhvezdia.:D.- priateľstvá ľudí, ktoré vznikli práve Poradou. Som hviezdou ja? - určite - lebo škoda, že nevidíte, ako sa jagocem, keď niekto pomôže mne, alebo keď vidím, že som svojou radou pomohla. Takže myslím si, že hviezd tu máme.......joojojoj...:D
u mňa je hviezdou každý, kto nesebecky pomôže, nielen odbornou radou, ale aj vyjadrením súcitu, poskytnutia imaginárnej psychickej opory, podaním tzv. pomocnej ruky, ktorá niekoho "vytiahne" z kaluže, pre niekoho neriešiteľnej situácie. Hviezdou, je pre mňa každý, kto si nájde čas tu na Porade, vypočuť niekoho, kto sa potrebuje porozprávať.
Stanislav 1975
29.10.08,18:43
Dakujem, ale naozaj si uprimne myslim, ze by to tu nemalo byt o rebrickoch.
Miso, nebuď taký skromný a raz by som si s tebou chcel dať pivo niekde ...
Stanislav 1975
29.10.08,18:45
Miso, nebuď taký skromný a raz by som si s tebou chcel dať pivo niekde ...
samozrejme pozývam...
judita1971
29.10.08,19:22
Stanislav 1975 hneď v úvode svojej témy uviedol, že je to jeho subjektívny názor. Má na to plné právo. Akceptujem to . Mojim príspevkom som chcela prispieť k téme, ktorá ma zaujala.;) A ešte budem sledovať túto tému, lebo si myslím, že tu možno bude zaujímavá diskusia. Poraďáci - milujú takéto témy, kde každý chce vyjadriť svoj subjektívny názor.:D
Richard
29.10.08,19:23
He he, Stanislav ešte nezabudol ako sa zakladajú šteklivé témy :-D
Tweety
29.10.08,19:24
He he, Stanislav ešte nezabudol ako sa zakladajú šteklivé témy :-D
Šteklivé? veď to nie je Períčko:---
Halli
29.10.08,19:41
Ja tiež ďakujem Stanislavovi za jeho názor. Potešil si ma Stanko, ale pevne verím že táto naša porada je skutočne plná hviezd a hviezdičiek a spolu tvoríme jeden malý vesmír v každodennom behu nášho života a vieme vytvoriť jeden veľký nádherny "vesmírny voz" ktorý zvezie všetkých ktorí o to stoja ;):D
Stanislav 1975
29.10.08,19:46
He he, Stanislav ešte nezabudol ako sa zakladajú šteklivé témy :-D
Jeej Richard, ty si na mňa nezabudol? Ty ma máš zapísaneho niekde v notese,hm.
Ale nie, ja viem, že niekedy idem do súboja ostro, lebo mám rád pravdu a spravodlivosť a vždy som si povedal, čo som si myslel... a ver, že už som mal v živote s tým veľa problémov, už som aj dostal párkrát po nose a to doslovne, ale ty vieš, že vždy idem fér, neschovávam sa za niekoho, nemením nicky a pod. a ja viem, že niekedy ti asi leziem na nervy, pár tém si mi už "označkoval" slovom CLOSED, ale je to v pohode, mám Vás rád a napríklad preto som dal ako víťaza misa- preto si ho vážim, lebo sa nebojí, argumentuje a presviedča až do úplneho konca...
Ver mi, že som nechcel založiť šteklivú tému, len poďakovať, tým, čo mi tu NAJVIAC pomohli...
A samozrejme ďakujem aj tebe , že sa tu o to staráš a s Jožkom Mihálom si tu taký otec tohotu tu, ale Vás som nedával do rebríčka, ako by to vyzeralo, že šefovcov chválim, to by mohlo vyzerať že sa podlizujem...
Že neuzamkneš túto tému tento týždeň?, prosím, chichi
jozka56
29.10.08,19:46
Slavica, ale tento záver by asi mal vysloviť aj Stanislav 1975. j:---
Halli
29.10.08,19:49
:D jejeee Stanko neboj, keď si tu nebudeme skákať do vlasov, nebude žiadne Closed...Ak budeš pokračovať v tom rebríčku neboj týždeň máš čo robiť :D:D:D
Tweety
29.10.08,19:54
:D jejeee Stanko neboj, keď si tu nebudeme skákať do vlasov, nebude žiadne Glosed...Ak budeš pokračovať v tom rebríčku neboj týždeň máš čo robiť :D:D:D
Veď ten rebríček má málo schodíkov, naj. je stále aspoň do 10:). Niekedy bola taká zaujímavá vedomostná relácia "1O stupňov ku zlatej". :)
judita1971
29.10.08,19:56
:DAhoj Stano, mrkla som sa a vidím, že ešte mrkáš do tejto témy. Tak trocha mimo tejto témy. Ja som ťa zaregistrovala, keď si ty jednému poraďákovi pomáhal "odolať" voči nám ženám. Hájil si mužskú stranu ostošesť. Vtedy som si pomyslela - bráni ho ako lev. :D:D. To len tak naozaj v dobrom a hlavne nie s úmyslom vyrývať- vtedy si sa mi páčil.
Bastian
29.10.08,20:01
Stanislav ďakujem za to tretie miesto. Prekvapil si ma...:)
Stanislav 1975
29.10.08,20:03
:DAhoj Stano, mrkla som sa a vidím, že ešte mrkáš do tejto témy. Tak trocha mimo tejto témy. Ja som ťa zaregistrovala, keď si ty jednému poraďákovi pomáhal "odolať" voči nám ženám. Hájil si mužskú stranu ostošesť. Vtedy som si pomyslela - bráni ho ako lev. :D:D. To len tak naozaj v dobrom a hlavne nie s úmyslom vyrývať- vtedy si sa mi páčil.
Juditka, to bolo vtedy ohladom toho chlapca, že mu zakazovala sa stretávať s dcerou, že? Samozrejme, že som ho bránil... Vieš akože nie nadarmo sa o ženách hovorí, že sú líšky, treba si davať na ženušky pozor, lebo fakt vedia byť niekedy zákernejšie ako muži a najma pri rozvodoch a tak...
Baby akože nezožerte ma... To je len moj postreh zo života a nezoberte to tak, že na vás útočím, vobec nie, len konštatujem, že aj niektorí moji kamaráti majú problemy so ženami.
Juditka, páčil som sa ti??? Akože naozaj? Asi budem namyslený :D
Stanislav 1975
29.10.08,20:11
Stanislav ďakujem za to tretie miesto. Prekvapil si ma...:)
Bastian čo bolo to bolo- vieš ja som na teba pri pc doma tak nadával, že až...To si mal počuť, ALE začal som si ťa troška viac všímať a najma tie tvoje posledné debaty( potraty, alkohol, psík) ma presvedčili, že si celkom dobrý človek a prekvapujúco mám k tebe názorovo dosť blízko...
Akože vieš, stále trvám na tej mojej poznámke, že mal byť ten chlapík poistený napríklad, ale zasa som pochopil aj teba , že si to bral z ineho uhla pohľadu a viacmenej si mal pravsu aj ty, možno som to nemusel spomínať v tom momente...
Takže som zmenil na teba názor o 180stupňov a človeka, ktorému som nemohol prísť na slušné meno, som si začal vážiť...
Takže tak...
Stanislav 1975
29.10.08,20:15
:DAhoj Stano, mrkla som sa a vidím, že ešte mrkáš do tejto témy. Tak trocha mimo tejto témy. Ja som ťa zaregistrovala, keď si ty jednému poraďákovi pomáhal "odolať" voči nám ženám. Hájil si mužskú stranu ostošesť. Vtedy som si pomyslela - bráni ho ako lev. :D:D. To len tak naozaj v dobrom a hlavne nie s úmyslom vyrývať- vtedy si sa mi páčil.
Ozaj Juditka, nie si čistou náhodou zo Sečoviec?
judita1971
29.10.08,20:16
nie nie som:D
Stanislav 1975
29.10.08,20:17
Ja tiež ďakujem Stanislavovi za jeho názor. Potešil si ma Stanko, ale pevne verím že táto naša porada je skutočne plná hviezd a hviezdičiek a spolu tvoríme jeden malý vesmír v každodennom behu nášho života a vieme vytvoriť jeden veľký nádherny "vesmírny voz" ktorý zvezie všetkých ktorí o to stoja ;):D
Slávka, nebudem nič písať, ale však ty vieš...:rolleyes:
Stanislav 1975
29.10.08,20:18
nie nie som:D
Ja len tak medzi rečou, ked si okres TV, ja mám odtial manželku totiž
Monika Kováčová
30.10.08,19:32
Ježíš, zabudol som na Ermon, aj tebe ďakujem, ako som len mohol zabudnúť...

:eek: :) a koľkéééé máááám miééééstóoo??? :D
endrju
30.10.08,19:34
:eek: :) a koľkéééé máááám miééééstóoo??? :D
-1 KSENP :cool:
P.S.
-1 tri kopy 0 styri kopy 1 pat kop 2 ... :D Si idem jednu preventivne plesnut ;)
Monika Kováčová
30.10.08,19:36
-1 KSENP :cool:

BINGÓÓÓ endrju!!! :D:D:D
Stanislav 1975
30.10.08,19:39
-1 KSENP :cool:
P.S.
-1 tri kopy 0 styri kopy 1 pat kop 2 ... :D Si idem jednu preventivne plesnut ;)
Andrejkovi, je nejako veselo dneska, však ešte neni výplatný termín, tak neviem:)
endrju
30.10.08,19:41
Andrejkovi, je nejako veselo dneska, však ešte neni výplatný termín, tak neviem:)
€ * 30,1260 = dôvod na veselie.
P.S.
Čo to za veseliéééééééééééé, keď obloky celiéééééééééé :D :cool:
P.P.S
Kde nič nie je, tam ani čert neberie. :---
P.P.P.S.
Možno niekde aj je. ;)
Monika Kováčová
30.10.08,19:42
no tomu P.S. a tým kopám vóóbec nerozumím...
Kazu
30.10.08,19:44
Stano super téma. :D:D:D:D To obsadzovanie poradia mi pripomenulo vtip z nedávnej doby. Rusi a Američania hrali o majstra sveta. Rusi prehrali. Na druhý deň hlásila tlačová agentúra ZSSR, že Sovietsky zväz skončil na krásnom druhom mieste a americkí imperialisti boli predposlední. :---:---:---
Monika Kováčová
30.10.08,19:46
Stano super téma. :D:D:D:D To obsadzovanie poradia mi pripomenulo vtip z nedávnej doby. Rusi a Američania hrali o majstra sveta. Rusi prehrali. Na druhý deň hlásila tlačová agentúra ZSSR, že Sovietsky zväz skončil na krásnom druhom mieste a americkí imperialisti boli predposlední. :---:---:---

suuper vtip, vôbec ho nepoznám :)

a fčil nevím, či som americký imperialista alebo sovietsky krásny druhomiestec... :D
endrju
30.10.08,19:48
no tomu P.S. a tým kopám vóóbec nerozumím...
Ani ja. Ale NEVADÍÍÍÍÍÍ :)
P.S.
Dúfam, že nás nikto neukameňuje za mrnikovanie v takej vážnej "rebríkovej" téme :cool:
Kazu
30.10.08,19:52
suuper vtip, vôbec ho nepoznám :)

a fčil nevím, či som americký imperialista alebo sovietsky krásny druhomiestec... :D

Ten vtip ani nemôžeš poznať. Ty si sa ešte pocikávala, keď sa súťažilo o "zlatou mříž" :---
Monika Kováčová
30.10.08,19:55
"zlatá mříž" bola volaká zmrzlina?
Kazu
30.10.08,19:58
"zlatá mříž" bola volaká zmrzlina?

No oliznúť si ju mohla, ale iba zvnútra cely :D:D:D
Stanislav 1975
30.10.08,20:04
€ * 30,1260 = dôvod na veselie.
P.S.
Čo to za veseliéééééééééééé, keď obloky celiéééééééééé :D :cool:
P.P.S
Kde nič nie je, tam ani čert neberie. :---
P.P.P.S.
Možno niekde aj je. ;)
Andrej, fakt je všetko OK???:), no neviem, čo si vyhral v lotte, alebo čo ťa postihlo také šťastné???
Stanislav 1975
30.10.08,20:06
Ten vtip ani nemôžeš poznať. Ty si sa ešte pocikávala, keď sa súťažilo o "zlatou mříž" :---
Ja som mal ešte ako malý chalanisko rád súťaž 5 rán do klobúka, a revue Ein kessel buntes- Bohdalka - Nr.1
Stanislav 1975
30.10.08,20:07
Ja som mal ešte ako malý chalanisko rád súťaž 5 rán do klobúka, a revue Ein kessel buntes- Bohdalka - Nr.1
A tuším som sa už nepocikával, ale neviem to iste...:D
endrju
30.10.08,20:08
Andrej, fakt je všetko OK???:), no neviem, čo si vyhral v lotte, alebo čo ťa postihlo také šťastné???
Včera v Lote žiadne extrémne výhry neboli. Mne sa podarilo uhádnuť až jedno z vyžrebovaných 14 čísiel. ;)
Postihlo ma iba to, že zajtra je posledný piatok (31eho alebo 13teho?) a zároveň posledný kalendárny a aj pracovný deň v mesiaci. Niekomu stačí k dobrej nálade aj taká maličkosť. :cool:
Stanislav 1975
30.10.08,20:09
No oliznúť si ju mohla, ale iba zvnútra cely :D:D:D
neviem nieje toto propagácia erotiky??? Čo oliznúť?:rolleyes:
Dav
30.10.08,20:10
neviem nieje toto propagácia erotiky??? Čo oliznúť?:rolleyes:
Zlatú mrežu:D
misomiso
30.10.08,20:33
Ani ja. Ale NEVADÍÍÍÍÍÍ :)
P.S.
Dúfam, že nás nikto neukameňuje za mrnikovanie v takej vážnej "rebríkovej" téme :cool:

No neviem, nedavno Chobot zamkol temu o antipotratovej kampani pod zamienkou, ze sa tam uz bavima o blbostiach...

Apropos - tato "hviezdna" tema patri medzi tie, ktore by som tu na Porade radsej nevidel (takych tem je tu viac) - ale zas na druhej strane asi by som si nedovolil domahat sa nejakych zamkov - predsa su tu aj ini, asi by jednotlivec nemal urcovat, o com sa ma diskutovat a o com nie (pokial diskusie nie je vulgarna alebo nenabada k protipravnemu konaniu).
Chobot
30.10.08,22:58
No neviem, nedavno Chobot zamkol temu o antipotratovej kampani pod zamienkou, ze sa tam uz bavima o blbostiach...

Apropos - tato "hviezdna" tema patri medzi tie, ktore by som tu na Porade radsej nevidel (takych tem je tu viac) - ale zas na druhej strane asi by som si nedovolil domahat sa nejakych zamkov - predsa su tu aj ini, asi by jednotlivec nemal urcovat, o com sa ma diskutovat a o com nie (pokial diskusie nie je vulgarna alebo nenabada k protipravnemu konaniu).

misomiso, tu som ti napísal, prečo som tému uzavrel.

http://www.porada.sk/t89141-diskusia-k-etikete-porady.html#post858363

Neboj sa, túto tému nemám prečo uzatvárať (aspoň zatiaľ..., nikto mi nič nekalého nenahlásil).
Melnick
31.10.08,22:38
No neviem, nedavno Chobot zamkol temu o antipotratovej kampani pod zamienkou, ze sa tam uz bavima o blbostiach...

Apropos - tato "hviezdna" tema patri medzi tie, ktore by som tu na Porade radsej nevidel (takych tem je tu viac) - ale zas na druhej strane asi by som si nedovolil domahat sa nejakych zamkov - predsa su tu aj ini, asi by jednotlivec nemal urcovat, o com sa ma diskutovat a o com nie (pokial diskusie nie je vulgarna alebo nenabada k protipravnemu konaniu).

:eek: Ja už som sa zľakla ,že "hviezdna rota":D:D:D
Halli
31.10.08,23:06
:eek: Ja už som sa zľakla ,že "hviezdna rota":D:D:D

Majka aj mňa to napadlo :D