krater
29.10.08,08:57
Potrebujem radu. Ukoncil som pracovny pomer v skusobnej dobe odovzdal som to svojmu zamestnavatelovi v dvoch vyhotoveniach s mojim podpisom aby mi jeden podpisal. Zamestnavatel mi to nepodpisal ze mi to podpise o dva dni?! Preco mi to hned nepodpisal ked je kompetentny? Co mam teraz cakat ukoncit pracovny pomer chcem ku koncu mesiaca. :cool:
DAKUJEM!
Tweety
29.10.08,07:59
Potrebujem radu. Ukoncil som pracovny pomer v skusobnej dobe odovzdal som to svojmu zamestnavatelovi v dvoch vyhotoveniach s mojim podpisom aby mi jeden podpisal. Zamestnavatel mi to nepodpisal ze mi to podpise o dva dni?! Preco mi to hned nepodpisal ked je kompetentny? Co mam teraz cakat ukoncit pracovny pomer chcem ku koncu mesiaca. :cool:
DAKUJEM!
To my posúdiť nevieme, prečo nepodpísal. Ale mal podpísať len samotné prevzatie, pretože jeho súhlas so skončením PP v SD nie je potrebný. Je to jednostranný akt. PP skončiť v SD môžeš kedykoľvek. Takže mu daj podpísať prevzatie, a PP skončí dátumom , ktorý si uviedol ako skončenie PP.
krater
29.10.08,08:15
no ved tam bolo uvedene prevzatie aj tak povedal ze podpise o dva dni :rolleyes: ved uvidim.
Vdaka
Chobot
29.10.08,09:51
no ved tam bolo uvedene prevzatie aj tak povedal ze podpise o dva dni :rolleyes: ved uvidim.
Vdaka

Ty si písomné oznámenie o skončení v SD doručil, povinnosť si si splnil, PP skončil tak, ako si uviedol v oznámení. Aj tak si celkom seriózny, že si to dal písomne, mnohí sa neunúvajú nič napísať, len ústne oznámia, že končia v skúšobnej dobe.

Na platnosť ukončenia v SD nepotrebuješ potvrdenie o doručení.
krater
29.10.08,10:26
DAKUJEM!!!:)