mojik
29.10.08,08:33
prosím vás, ako sa dozviete v pravý čas zmeny v zákone. ja som sa len dnes dozvedela, že amortizácia auta pri cestovných náhradach išla od 1. 6. 2008 zo 6,20 na 5,50. keď som to povedala riaditeľovi dostala som mierne povedané nadané, že prečo to viem iba teraz. mám celý deň po nálade.
Martin Mocko
29.10.08,07:38
prosím vás, ako sa dozviete v pravý čas zmeny v zákone. ja som sa len dnes dozvedela, že amortizácia auta pri cestovných náhradach išla od 1. 6. 2008 zo 6,20 na 5,50. keď som to povedala riaditeľovi dostala som mierne povedané nadané, že prečo to viem iba teraz. mám celý deň po nálade.

Čítaj poradu....objednaj poradcov podnikateľa..prípade sem-tam prečítaj hospodárske noviny...
Chobot
29.10.08,09:01
prosím vás, ako sa dozviete v pravý čas zmeny v zákone. ja som sa len dnes dozvedela, že amortizácia auta pri cestovných náhradach išla od 1. 6. 2008 zo 6,20 na 5,50. keď som to povedala riaditeľovi dostala som mierne povedané nadané, že prečo to viem iba teraz. mám celý deň po nálade.

Zaregistruj sa na www.zbierka.sk (http://www.zbierka.sk), tam si môžeš nechať pravidelne zasielať e-mailom vestníky s publikovanými zákonmi. Stačí si prečítať názvy publikovaných zákonov a z nich si vybrať len to, čo potrebuješ. Vestníky chodia cca 2-3 týždenne, koncom roka to je častejšie. Tak ti neunikne žiadny prijatý zákon.