maska2
29.10.08,09:12
Ahojte poraďáci.Poprosím o radu, keďže sa v danej oblasti veľmi nevyznám. Známi má autoservis , kde má ustanoveného zodpovedného zástupcu , ktorý je k nemu v príbuzenskom pomere.Je to jeho strýco/ otcov brat/. Musí byť tento zástupca u neho zamestnaný na pracovnú zmluvu aj keď od neho nepoberá žiadnu mzdu? Dá sa tento vzťah ošetriť nejakou zmluvou, dojednaním, aby to bolo v súlade so Živnostenským zákonom? Prosím poradte mi.Ďakujem Andrea
Martin Mocko
29.10.08,08:47
§ 11


(1) Zodpovedný zástupca je fyzická osoba ustanovená podnikateľom, ktorej prostredníctvom zabezpečuje odborné vykonávanie činnosti počas prevádzkovania živnosti. Zodpovedný zástupca musí byť pri prevádzkovaní živnosti v pracovnom pomere k podnikateľovi; to neplatí, ak je ním za podmienok upravených osobitným zákonom28aa) manžel (manželka) podnikateľa alebo podnikateľov príbuzný v priamom rade alebo súrodenec, alebo ak ide o právnickú osobu, jej spoločník alebo člen, a ak ide o obec, jej starosta.

Pokiaľ ide o FO - tak otcov brat nie je príbuzný v priamom rade...

Pokiaľ ide o PO - tak sa to dá riešiť tak, že by bol spoločník alebo člen.
sway
29.10.08,09:08
Ahojte poraďáci.Poprosím o radu, keďže sa v danej oblasti veľmi nevyznám. Známi má autoservis , kde má ustanoveného zodpovedného zástupcu , ktorý je k nemu v príbuzenskom pomere.Je to jeho strýco/ otcov brat/. Musí byť tento zástupca u neho zamestnaný na pracovnú zmluvu aj keď od neho nepoberá žiadnu mzdu? Dá sa tento vzťah ošetriť nejakou zmluvou, dojednaním, aby to bolo v súlade so Živnostenským zákonom? Prosím poradte mi.Ďakujem Andrea

Ja som sa stretla viac krát už s tým, že zodpovedný zástupca je zaevidovaný v HPP má odpracované 5 hodín mesačne s tým, že má 100sk/hodina na zmluve, tým pádom má mzdu cca 500 sk.... minimálne náklady a všetko je v poriadku.;)
Manual
29.10.08,09:16
Tak ako píše sway, musí byť strýko v pracovnom pomere, riadne prihlásený do SP a ZP. Mzda mu musí byť vyplatená, aj keď len na papieri. ŽU tieto zmluvy občas preveruje, mám osobnú skúsenosť
maska2
29.10.08,09:38
Tak ako píše sway, musí byť strýko v pracovnom pomere, riadne prihlásený do SP a ZP. Mzda mu musí byť vyplatená, aj keď len na papieri. ŽU tieto zmluvy občas preveruje, mám osobnú skúsenosť


No veď však o to ide. Oni si spravili nejakú pracovnú zmluvu, ale žiadne nahlásenie do SP, ZP - žiadne odvody...a zodpovedná osoba je ZŤP.
Ako to teraz riešiť? Veď spätne to má dozadu aj nejakých 8 rokov....Čo s tým?Skúste mi prosím poradiť?
Manual
29.10.08,10:18
Nahlásiť do SP a ZP od dnešného dňa, iné sa vymyslieť asi nedá a čakať že ŽU si na vás nespomenie.
A riadne podávať výkazy a odvádzať odvody aké vyjdú z tej mzdy čo mu dáte.
maska2
29.10.08,10:45
Nahlásiť do SP a ZP od dnešného dňa, iné sa vymyslieť asi nedá a čakať že ŽU si na vás nespomenie.
A riadne podávať výkazy a odvádzať odvody aké vyjdú z tej mzdy čo mu dáte.


No najhoršie je , že Živnostenský si spomenul.....teraz treba hľadať menšie zlo.
A nebude vadiť, že mu mzdu dá menšiu, ako minimálna?Ďakujem, Andrea
Manual
29.10.08,13:06
No najhoršie je , že Živnostenský si spomenul.....teraz treba hľadať menšie zlo.
A nebude vadiť, že mu mzdu dá menšiu, ako minimálna?Ďakujem, Andrea
Tak spätne už s tým nič nespravíš, tam sa radiť nedá, len nejaká vzájomná dohoda so ŽU ak sa bude dať. Ak ho zamestnáte teraz napr. na 2 hodiny denne, tak bude mať alikôtnu časť z min. mzdy 8100 Sk.
Manual
29.10.08,13:11
A známy má aké vzdelanie ? Ak je vyučený v obore v ktorom podniká /autoservis/ a nemal len prax, tak po určitej dobe keď podniká so zopdpovedným zástupcom je možné zodp. zástupcu zrušiť a už ho nebude potrebovať. Pozriem § živn. zákona a prilepím.
http://www.porada.sk/t16919-zivnostensky-zakon-od-1-1-2008-a.html#66h
Je to Hlava II § 66g až §66m
maska2
30.10.08,11:58
A známy má aké vzdelanie ? Ak je vyučený v obore v ktorom podniká /autoservis/ a nemal len prax, tak po určitej dobe keď podniká so zopdpovedným zástupcom je možné zodp. zástupcu zrušiť a už ho nebude potrebovať. Pozriem § živn. zákona a prilepím.
http://www.porada.sk/t16919-zivnostensky-zakon-od-1-1-2008-a.html#66h
Je to Hlava II § 66g až §66m


Ďakujem dosť mi to pomohlo. V podstate bol vyzvaný ŽÚ, aby si podal žiadosť na uznanie odbornej spôsobilosti, ale....pytajú tam pracovnú zmluvu a doklad zo soc.poisťovni o platení preddavkov.A to nie je....
ďakujem aj tak za čas a radu.Pomohli ste mi.Andrea
daniver
31.10.08,20:03
A známy má aké vzdelanie ? Ak je vyučený v obore v ktorom podniká /autoservis/ a nemal len prax, tak po určitej dobe keď podniká so zopdpovedným zástupcom je možné zodp. zástupcu zrušiť a už ho nebude potrebovať. Pozriem § živn. zákona a prilepím.
http://www.porada.sk/t16919-zivnostensky-zakon-od-1-1-2008-a.html#66h
Je to Hlava II § 66g až §66m


chcela by som poprosiť o radu.Ja sa toiž v prílohe živn.zákona nevyznám.Živnostník podnikajúci v medzin.nákl.doprave je zároveň aj vodič.
Má zástupcu s odb.spôsobilosťou.Podniká 1.5roka je vyučený automechanik nákl.vozidiel a povolanie vodiča vykonáva 30rokov v medzinárodnej doprave cca 15rokov. Mohol by si aj on pžiadať o odb.spôsobilosť ak preukáže že pracoval ako vodič MKD? Vie mi prosím niekto poradiť? Ja to v tom živnostenskom neviem vyčítať.Možno to v tomto prípade nestačí a musí robiť skúšky odb. spôsobilosti. Vopred ďakujem za radu.
Manual
02.11.08,12:33
chcela by som poprosiť o radu.Ja sa toiž v prílohe živn.zákona nevyznám.Živnostník podnikajúci v medzin.nákl.doprave je zároveň aj vodič.
Má zástupcu s odb.spôsobilosťou.Podniká 1.5roka je vyučený automechanik nákl.vozidiel a povolanie vodiča vykonáva 30rokov v medzinárodnej doprave cca 15rokov. Mohol by si aj on pžiadať o odb.spôsobilosť ak preukáže že pracoval ako vodič MKD? Vie mi prosím niekto poradiť? Ja to v tom živnostenskom neviem vyčítať.Možno to v tomto prípade nestačí a musí robiť skúšky odb. spôsobilosti. Vopred ďakujem za radu.
Podstatné pre teba je, že živnostenský zákon toto umožňuje. Ak podniká len 1,5 roka tak to je pravdepodobne málo na zrušenie zodpovedného zástupcu. Treba zájsť na príslušný ŽU a tam ti dajú určite vyčerpávajúcu odpoveď na všetky otázky. A má spravenú pracovnú zmluvu so zodpovedným zástupcom ? Je nahlásený na SP, ZP tak ako je písané vo vyššie uvedených príspevkoch ?
Muška
02.11.08,14:25
Daniver:

§ 3 - Odborná spôsobilosť

(1) Odborná spôsobilosť sa preukazuje osobitne pre vnútroštátnu cestnú dopravu a osobitne pre medzinárodnú cestnú dopravu úspešným vykonaním písomnej skúšky pred skúšobnou komisiou za účasti aspoň dvoch členov tejto komisie. Hodnotenie písomnej skúšky vykoná skúšobná komisia zriadená podľa tohto zákona. Písomná skúška môže byť doplnená ústnou skúškou. O potrebe vykonať ústnu skúšku rozhodne skúšobná komisia na základe výsledkov písomnej skúšky. Ústna skúška sa nemusí konať, ak sa v písomnej skúške dosiahol požadovaný výsledok.

(2) Skúšobná komisia môže uznať za odborne spôsobilého bez skúšky toho, kto

a) v rozsahu požadovaných odborných tém získal vysokoškolské vzdelanie alebo úplné stredoškolské vzdelanie alebo
b) má najmenej päť rokov odbornej praxe v riadiacej funkcii s náplňou činnosti v odbore cestnej dopravy, od ktorej neuplynuli dva roky.

(3) Tomu, kto nepreukáže, že je odborne spôsobilý, možno povoliť podnikať v cestnej doprave, len ak na podnikanie určí odborne spôsobilého zodpovedného zástupcu. Na zodpovedného zástupcu sa vzťahujú ustanovenia osobitného predpisu. 4a)

(4) Skúšobné komisie zriaďuje a ich členov vymenúva a odvoláva Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky (ďalej len "ministerstvo") pre jeden alebo pre niekoľko krajov; komisia preskúša žiadateľa do troch mesiacov od podania žiadosti o povolenie na podnikanie v cestnej doprave.

(5) Tomu, kto vykonal skúšku alebo bol uznaný za odborne spôsobilého bez vykonania skúšky, správny orgán vydá na návrh skúšobnej komisie osvedčenie. Osvedčením sa preukazuje odborná spôsobilosť pri udeľovaní povolenia podnikať v cestnej doprave (§ 2).

(6) Podrobnosti o zriaďovaní a činnosti skúšobných komisií, o obsahu, rozsahu a priebehu skúšky a o osvedčeniach o odbornej spôsobilosti ustanoví všeobecne záväzný právny predpis.
4a) § 7 ods. 2 a § 11 zákona č. 455/1991 Zb.