Galius
29.10.08,12:20
Dobrý deň.
Som tu nový dokonca mladý,ale som rád, že ma moja priateľka nahovorila sa prihlásiť. Sledujem túto stránku už vyše mesiaca a je naozaj dobrá. Verím, že ma prijmete medzi Vás, poradíte a možná že aj moje rady sa niekomu zídu.
Julo
Anja111
29.10.08,11:23
Dobrý deň.
Som tu nový dokonca mladý,ale som rád, že ma moja priateľka nahovorila sa prihlásiť. Sledujem túto stránku už vyše mesiaca a je naozaj dobrá. Verím, že ma prijmete medzi Vás, poradíte a možná že aj moje rady sa niekomu zídu.
Julo
Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.
Stanislav 1975
29.10.08,11:44
Dobrý deň.
Som tu nový dokonca mladý,ale som rád, že ma moja priateľka nahovorila sa prihlásiť. Sledujem túto stránku už vyše mesiaca a je naozaj dobrá. Verím, že ma prijmete medzi Vás, poradíte a možná že aj moje rady sa niekomu zídu.
Julo
Ahoj Julko, tak teda vitaj, je to tu celkom OK, niekedy ušetríš aj peniaze, napríklad získaš tu radu zadarmo a niekde u právnika by si za ňu musel zaplatiť...
drobeceva
29.10.08,11:50
Ahoj Julko, tak teda vitaj, je to tu celkom OK, niekedy ušetríš aj peniaze, napríklad získaš tu radu zadarmo a niekde u právnika by si za ňu musel zaplatiť...


...časom zistíš, že si "závislák", niekedy rýchlo, rýchlo porobíš, aby si sa mohol opäť vrátiť na PORADU..... Takže vitaj medzi nami
Galius
03.11.08,05:35
Ďakujem za privítanie Vám všetkým, verím, že je dobrá, veľa sa dá dozvdieť, lebo moja teta mi to už pár krát vravela, ona už dľa strýka a bratrancov je závisláčka.:D Asi tak, ako zas strýko na DVD a CD-čkach. Teším sa ahojte :D
michelle84
04.11.08,06:20
Tak sa tu schádzate viacerí členovia rodiny :D