rozeta
29.10.08,12:33
Ahojte.
Kúpila som si 2g UBS kľúč kingston a vôbec ho neviem spojazdniť.
Asi som zaostalá, ale návod je len po anglicky a bohužiaľ až taká dobrá v AJ nie som. Chce to nejaké heslo a pod. :confused:
Nevie mi niekto poradiť? Prípadne poslať návod v slovenčine? /môže byť aj na inú značku, len aby som sa vedela zorientovať/. Ď.
duves
29.10.08,11:38
Ahojte.
Kúpila som si 2g UBS kľúč kingston a vôbec ho neviem spojazdniť.
Asi som zaostalá, ale návod je len po anglicky a bohužiaľ až taká dobrá v AJ nie som. Chce to nejaké heslo a pod. :confused:
Nevie mi niekto poradiť? Prípadne poslať návod v slovenčine? /môže byť aj na inú značku, len aby som sa vedela zorientovať/. Ď.
Aky mas OS?
Na win XP staci zastrčiť do USB konektora, OS mu prideli drivery a o par sekund ho vidis pod dalsim pismenom v poradi (napr. D, E...atd)
rozeta
29.10.08,11:46
mám xp. aj som to tak urobila - vyhodilo mi H ale vôbec nič som nemohla naň uložiť
duves
29.10.08,11:50
vyhodilo mi H ale vôbec nič som nemohla naň uložiť
Nemas tam prepinač na uzamknutie? Proti zapisu?
janaGT
29.10.08,12:03
ja mám tiež KINGSTON ale problémy som nemala, jednoducho som ho zastrčila do usb konektora a fungoval.
rozeta
29.10.08,12:35
ešte skúsim dnes a zajtra dám vedieť
Orim
29.10.08,21:10
Reklamuj ho nech ti dajú nový.
Suseda mala podobný prípad. Fungoval normálne, ale nejako všetko nechala vymyzať a prestal fungovať. Systém ho zaregistroval označil ako prídavný disk ale nič sa nedalo naň zapísať. V pohode jej ho vymenili v záruke.